فیدیبو نماینده قانونی نوین کتاب گویا و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

یک روز دیگر -نسخه صوتی

نسخه الکترونیک کتاب صوتی یک روز دیگر -نسخه صوتی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب صوتی
یک روز دیگر -نسخه صوتی

چیک ده سال پیش مادرش را از دست داد و از آنجا که به شدت به او وابسته بود، زندگی‌اش دچار گسست می‌شود. او کم‌کم در محیط کار و سپس خانه دچار بحران می‌شود، به الکل روی می‌آورد و از کار اخراج می‌شود و همسرش هم او را ترک می‌کند. چیک دائم به یاد مادر است و می‌داند که اگر او را داشت از منجلاب کنونی خلاصش می‌کرد. چیک حتی از جانب دختر جوانش هم طرد می‌شود تا جایی که بدون اطلاع پدر ازدواج می‌کند. تنهایی و نومیدی بر چیک چیره می‌شود و در نهایت تصمیم به خودکشی می‌گیرد. برای عملی ساختن این تصمیم عمداً در اتوبان تصادف مهیبی می‌کند، اما با وجود شدت تصادف، زنده می‌ماند.
او سپس در حالت مستی خود را از ارتفاعی بلند به پایین پرت می‌کند. این بار هم نه تنها جان سالم به در می‌برد بلکه مادر مرده‌اش را هم ایستاده در برابرش می‌بیند. این دیدار آغاز یک سفر نیمه‌خیالی و نیمه‌واقعی برای رودررو شدن با هویت حقیقی خود و شناخت ریشه‌های ناکامی‌‌های فردی اوست، سفری که او را به زندگی و زندگی را به او بازمی‌گرداند. چیک با مادر همراه می‌شود و از این رهگذر فضای خانواده و اخلاقیات پدر و مادر را به مرور می‌بیند. آنچه چارلز از اینجا به بعد به صورت خرده‌روایت و مقطع تعریف می‌کند، لحظه‌‌ها و صحنه‌‌هایی است که همراه با مادر و پدر سپری کرده است.
یک روز دیگر از آن دسته کتاب‌هایی است که مخاطبان با مطالعه آن به عنوان اثری سهل و ساده، خوش‌ریتم و با موضوعی خانوادگی، متوجه آن بخش از ادبیات روز جهان می‌شوند که مفاهیم بشری و دغدغه‌‌های اجتماعی انسان معاصر را بدون پیچیدگی و با لطافت و جذابیت می‌کند. میچ البوم، نویسنده این کتاب، نوازنده، مجری تلویزیون و رادیو، نمایشنامه‌نویس، فیلمنامه‌نویس و روزنامه‌نگار است. او نویسنده چند کتاب پرفروش با شهرت جهانی است. سه‌شنبه‌‌ها با موری چهار سال تمام در فهرست پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز ماند.
در نسخه صوتی این کتاب که موسسه نوین کتاب گویا تهیه کرده است، صدای گرم میکائیل شهرستانی همراه ماست. انتخاب موسیقی این کار توسط فرشاد آذرنیا و میکس و مسترینگ آن توسط سپهر عباسی صورت گرفته است که بر متن کار سوار می‌شود و شما را پا‌به‌پا تا انتها همراهی می‌کند.


  • دسته بندی:
  • ناشر: نوین کتاب گویا - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 298.16 مگابایت - تعداد صفحات : ۰ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب صوتی یک روز دیگر -نسخه صوتی در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب صوتی یک روز دیگر -نسخه صوتی

کتاب خوبیه, در حالیکه قصه ای رو روایت میکنه, اما مفاهیم خوبی رو هم در بطن داستان جا داده و این باعث میشه فقط یک داستان زیبا نباشه. گوینده هم کارش عالی بود!
در 2 ماه پیش توسط
خیلی خوب بود...
در 4 ماه پیش توسط
بسیار زیبا رابطه عشق واقعی مادر و فرزند رو به تصویر کشیده...
در 5 ماه پیش توسط
خیلی خوبه و راوی عالی کتاب رو میخونه
در 6 ماه پیش توسط
فوق العاده بود مخصوصا صدای استاد شهرستانی بی نظیر ترش هم کرده بود.
در 6 ماه پیش توسط