فیدیبو نماینده قانونی ذهن‌آویز و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

نیروی حال -نسخه صوتی

نسخه الکترونیک کتاب صوتی نیروی حال -نسخه صوتی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب صوتی
نیروی حال -نسخه صوتی

بسیاری از ما بیشتر عمرمان را در زندان افکار محدود‌کننده خود می‌گذرانیم. ما هرگز قدم از محدوده تنگ و تاریکی که توسط ذهن خود ساخته‌ایم بیرون نمی‌گذاریم و اسیر شخصیتی خود‌ساخته که از گذشته‌ها تأثیر می‌گیرد هستیم. شخصیتی که آن را به اشتباه «من» می‌نامیم.
در تو هم مانند تمام افراد بشر، بُـعدی از آگاهی وجود دارد که بسیار ژرف‌تر از افکارت است. بُـعدی که خودِ واقعی تو است و می‌توان آن را حضور، آگاهی یا شعور مطلق نامید. بعضی از تعالیم باستانی آن را مسیحِ درون یا ذاتِ بودایی تو نامیده‌اند.
اگر این بُـعد را در خود پیدا کنی خود را و جهان را از رنجی که بر خود و دیگران وارد می‌کنی رهایی می‌بخشی، رنجی که محصولِ آن منِ کوچکی است که توسط ذهن تو ساخته شده است و تو تنها او را می‌شناسی و خود را او می‌دانی و اوست که زندگی تو را اداره می‌کند. تنها راه ورود عشق، شادی، خلاقیت و صلح و آرامش پایدار درونی به زندگی، دست یافتن به بُـعدِ آگاهی است.
این جملات تمام ذهنیت اکهارت تول را به سادگی در تالیف کتاب نیروی حال پیش روی ما قرار می‌دهد. کتاب در قالب پرسش و پاسخ، شامل آموزه‌های معنوی نشات‌گرفته از تجربیات شخصی تول و سخنرانی‌های او در سمینارها، کلاس‌های مراقبه و جلسات مشاوره می‌شود.
تول در نیروی حال سعی دارد ابتدا توجه مخاطب را به آنچه به زعم او به شکلی دروغین در درونش است، جلب کند. درونی که از آن با عنوان طبیعت ناآگاه بشر یاد می‌کند. تبعات رفتاری این طبیعت ناآگاه، گستره‌ای از کشمکش در رابطه‌ دو فرد تا جنگ بین گروه‌ها و ملت‌ها را شامل می‌شود.
او در این کتاب نشان می‌دهد که چگونه از آنچه که در «تو»ی دروغین و جعلی انسان‌ها قرار دارد خودسازی شکل گرفته است. او با استفاده از این خوشناسی به سراغ دگرگونی ژرف آگاهی انسان می‌رود آن هم نه به عنوان امکانی دور در آینده، بلکه امکانی که درتمامی لحظات زیستی او در دسترسش است. خود او در این‌باره در کتابش می‌گوید: « مهم نیست که کیستی و کجایی من نشانت می‌دهم که چگونه خود را از اسارت ذهن، رها کنی، به ساحت روش آگاهی وارد شوی و این روشی را در زندگی روزمره‌ خود حفظ کنی.»
نیروی حال که با ترجمه و صدای مسیحا برزگر در قالب کتابی صوتی از سوی موسسه نوین کتاب گویا منتشر شده است، سعی دارد به مخاطبانش بگوید در هر موقعیت زیستی و جغرافیایی بدون در نظر داشتن آنچه در سر گذرانده‌اند و یا ممکن است پیش رو داشته باشند می‌توانند صاحب حالی عمیق و بی‌همتا و جاودان شوند و معنایی تازه برای زندگی خود تعریف کنند.
این کتاب یک متن صرف نیست. نیروی حال را می‌توان کتابی کاربردی و عملیاتی دانست. کتابی که به سادگی اسلوب‌ها و شیوه‌هایی برای تمرین و ساختن مفاهیم خود پیش روی مخاطبانش می‌گذارد تا هر مخاطبی در هر موقعیتی بتواند از دریچه درون خود به لحظات حال شورانگیزی دست پیدا کند.


  • دسته بندی:
  • ناشر: ذهن‌آویز - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 807.61 مگابایت - تعداد صفحات : ۰ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب صوتی نیروی حال -نسخه صوتی در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب صوتی نیروی حال -نسخه صوتی

دوستان ‌کتاب نیروی حال با تمرین نیروی حال چه فرقی داره؟
در 1 ماه پیش توسط
یکی از حرفه ای ترین کتاب های صوتی بود دیدیم کتاب: عالی صدای گوینده: مشحر نوع ترجمه: فوق العاده موسیقی متن: بی نظیر
در 2 ماه پیش توسط
بی نظیره بهترین کتابی بود که تا الان خوندم
در 2 ماه پیش توسط
ترجمه ی ضعیف!!! این همه دخل و تصرف توی ترجمه؟!!! این همه ایرانیزه کردن و اسلامیزه کردن؟!!! بهتر هست نگیم ترجمه و بگیم نوشته ی اقای برزگر برگرفته از کتاب نیروی حال اینجوری سطح توقع آدم تغییر میکنه و توی ذوقش نمیخوره وگرنه خود کتاب میتونه خیلی مفید باشه
در 5 ماه پیش توسط
ببینیم چی هستیم، قبل از اینکه ببینیم کی هستیم :)
در 5 ماه پیش توسط