فیدیبو نماینده قانونی نوین کتاب گویا و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

چگونه بر خود مسلط شویم -نسخه صوتی

نسخه الکترونیک کتاب صوتی چگونه بر خود مسلط شویم -نسخه صوتی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب صوتی
چگونه بر خود مسلط شویم -نسخه صوتی

"چگونه بر خود مسلط شویم؟" روش‌های عملی توانمند بودن، فرمانروایی بر غرایز و چیرگی بر هیجانات را آموزش می‌دهد. تسلط بر خویش، در امور جزئی روزانه یا در لحظات حیاتی تصمیم‌گیری‌های مهم، از اهمیتی اساسی برخوردار است. توانایی کار کردن در طی مدت زمانی دقیقا پیش‌بینی‌‌شده، دست زدن به اقدامی قاطع هنگامی که دستخوش تردیدیم و ظاهرا حس می‌کنیم باید از آن کار اجتناب کنیم، مهارت در جلوگیری از بیان یک سخن یا انجام حرکتی که در غیر این صورت بعدا مایه‌ی تاسف خواهدبود، تن ندادن به حواس‌پرتی‌هایی که به گیجی و بی‌توجهی لگام گسیخته می‌انجامند، توانایی رعایت کردن دقیق رژیم غذایی، تعدیل گرایش‌های بلهوسانه، انجام متوالی یک تمرین، تنظیم بهره‌گیری از منابع درونی خویشتن، نشان دادن واکنش‌هایی قاطع توام با آرامش در شرایط و موقعیت‌های نگران‌کننده، توانایی تجهیز و سازماندهی قوای خویشتن بدون اسیر شدن به کوچک‌ترین تردید در اوضاع و احوال بسیار خطرناک... و خلاصه سود جستن تام و تمام از همه‌ی امکانات خود در موقعیت‌های خطیر، جملگی مصداق صفتی‌ هستند تحت‌عنوان تسلط بر خویش.پُل کلمان ژاگو در سال 1889 در خانواده‌ای متوسط به دنیا آمد. ژاگو درحالی‌که 18 سال داشت، با یک متخصص هیپنوتیزم به‌نام دکتر دورویل آشنا شد و در سال 1907 به‌عنوان شاگرد نزد این استاد به فراگیری علوم روانشناسی پرداخت و پس از مدتی همکار او شد. اطلاعات عمیق ژاگو در زمینه‌ی روانشناسی فردی به وی امکان داد تا کتاب‌های مهمی بنویسد و شهرت جهانی پیدا کند. مطالعه-ی آثار پُل ژاگو، آرامش فروانی جهت گذر از مراحل مختلف زندگی و برخوداری از شجاعت کافی برای تصمیم‌گیری را به ارمغان می‌آورد. ژاگو سال 1962 درگذشت و در آرامگاه تیسه به دور از هر گونه تشریفات رسمی و تنها با شرکت چند دوست نزدیکش به خاک سپرده شد.


  • دسته بندی:
  • ناشر: نوین کتاب گویا - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 306.13 مگابایت - تعداد صفحات : ۰ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب صوتی چگونه بر خود مسلط شویم -نسخه صوتی در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب صوتی چگونه بر خود مسلط شویم -نسخه صوتی

برام جالب نبود و تموم نکردمش
در 1 ماه پیش توسط
ترجمه بد و استفاده از کلمات سخت باعث میشد تا بیشتر به مفهوم کلمات فکر کنم تا خود موضوع. تمام کتاب را گوش دادم اما حتی یه نکته هم متوجه نشدم.
در 3 ماه پیش توسط
اول باید استاد ادبیات بشی بعد به این کتاب گوش کنی..اصلا حالت مفهومی و عامیانه ای نداره و گوینده هم سرعت خواندن بالایی داره. البته شاید به خاطر نامفهوم بودن و لفظ بودن مطلب باشه که دید من رو نسبت به گوینده اینطوری کرده
در 4 ماه پیش توسط
گوینده عالی بود اما مترجم اکثرا از لغات پیچیده استفاده کرده و اصلا روان نیست
در 5 ماه پیش توسط
جملات بسیار پیچیده و درک مطالب سخت است.
در 7 ماه پیش توسط