فیدیبو نماینده قانونی انتشارات بهنام و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

ترس مرد فرزانه: سه‌‌گانه خاطرات كوئوت شاه‌‌كش- کتاب دوم- جلد دوم

نسخه الکترونیک کتاب ترس مرد فرزانه: سه‌‌گانه خاطرات كوئوت شاه‌‌كش- کتاب دوم- جلد دوم به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
ترس مرد فرزانه: سه‌‌گانه خاطرات كوئوت شاه‌‌كش- کتاب دوم- جلد دوم

سفرم سفر ساده‌ای بود. از پایین رودخانه به تاربین می‌رفتم، از تنگه‌ی رفتینگ رد می‌شدم، در امتداد ساحل به سمت جونپوی می‌رفتم و بعد خود را به رودخانه‌ی آراند می‌رساندم. به اندازه‌ی سفر زمینی سرراست نبود، ولی در درازمدت به نفعم بود. حتی‌اگر کالسکه‌ی پستی می‌خریدم و در هر فرصتی اسب‌ها را عوض می‌کردم، حدود یک ماه طول می‌کشید تا از راه زمین به سورن برسم. بخش اعظم این زمان را هم باید در آتور جنوبی و قلمروهای کوچک می‌گذراندم. و فقط کشیش‌ها و احمق‌ها انتظار داشتند که جاده‌های آن بخش از جهان امن باشد.
مسیر دریایی چند صد مایل به مسافت طی‌شده اضافه می‌کرد، ولی کشتی‌های دریا نیازی به جاده‌های پرپیچ و خم ندارند. و اگرچه سرعت یک اسب خوب از کشتی بیشتر است، نمی‌توانی شب و روز بدون استراحت اسب‌سواری کنی. مسیر دریایی بسته به آب و هوا حدود دوازده روز طول می‌کشید. علاوه بر آن حس کنجکاوی‌ام از انتخاب یک مسیر دریایی خوشحال بود. تا به حال غیر از رودخانه روی آب‌های دیگری سفر نکرده بودم. تنها نگرانی‌ام این بود که فقدان مصاحبی غیر از دریا، موج‌ها و ملوان‌ها حوصله‌ام را سر ببرد.

در طول سفرمان چند مشکل ناخوشایند پیش آمد.
خلاصه می‌کنم؛ توفان، دزدان دریایی، خیانت و کشتی شکستگی، گرچه به این ترتیب نبود. شکی وجود ندارد که من دست به کارهای زیادی زده‌ام، برخی قهرمانانه و برخی نسنجیده. برخی هوشمندانه و برخی بی‌پروا.


  • دسته بندی:
  • ناشر: انتشارات بهنام - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 3.04 مگابایت - تعداد صفحات : ۵۰۴ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب ترس مرد فرزانه: سه‌‌گانه خاطرات كوئوت شاه‌‌كش- کتاب دوم- جلد دوم در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب ترس مرد فرزانه: سه‌‌گانه خاطرات كوئوت شاه‌‌كش- کتاب دوم- جلد دوم

سلام من این کتابو با تبلتم گرفتم میشه یکی بگه چطوری میتونم این کتابو میتونم هم تو گوشیم و هم تو لب تابم بخونم؟ هرکی کمکم کنه بهش کد تخفیف ۴۰ درصدی میدم
در 3 ماه پیش توسط
عالیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییبود
در 8 ماه پیش توسط
طرح روی جلد دوم هم مسروقه است و باز هم حتی برای معرفی اسمی از خالق برده نشده. طراح این کار Djamila Knopf هست.
در 8 ماه پیش توسط
عالی
در 1 سال پیش توسط
منتظر جلد های بعد هستم مترجم خسته نباشید عالی بود
در 1 سال پیش توسط