کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی طهوری و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

سفرنامۀ ایران: مسافر ژاپنی در ملوراءالنهر ایران وقفقاز(نسخه PDF)

نسخه الکترونیک کتاب سفرنامۀ ایران: مسافر ژاپنی در ملوراءالنهر ایران وقفقاز(نسخه PDF) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

(نسخه PDF)
یادداشت های سفر ماساجی اینووه به قفقاز و ترکستان و ایران به صورت نامه هایی که در فرصت دست داده میان سفرش نوشته و به توکیو فرستاده مرتب شده، که نامه های هشتم ونهم آن شرح سفر و خاطره و دیدارهایش در ایران است.
با مرور یادداشت های سفر ماساجی اینووه و نیز تقریظ ها و ستایش نامه های شماری از دولتمردان و امیران لشگری ژاپن بر سفرنامه های او نوشته اند، پیداست که این مسافر جوان سیاح ساده ای نبوده که فقط از سر کنجکاوی و برای دیدن کوه و کویرهای دور و دشوار گذر تن به مخاطره داده و در سفری پر شتاب و نفس گیر زیر پا نهاده است.

دانلود کتاب سفرنامۀ ایران: مسافر ژاپنی در ملوراءالنهر ایران وقفقاز(نسخه PDF) در فیدیبو

۲۷،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۷،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

عالی
در 2 سال پیش توسط nav...281