کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی انتشارات مجید و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

عقاید یک دلقک

نسخه الکترونیک کتاب عقاید یک دلقک به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

عقاید یک دلقک، واگویه‌های بیمارگونه نیشداری است که به یاری آن‌ها هانس در سن بلوغ فکری بیست و هشت سالگی ظرف چهار ساعت؛ پاره پاره زندگی گذشته را کنار یک‌دیگر می‌نشاند. او یک دوره هیجده ساله خاطرات را مرور می‌کند، از آخرین سال‌های حاکمیت آلمان نازی تا دهه شست آشوب‌زده. آن‌چه در طول این صفحات بازگفته میشود، تراژدی و غمنامه آدم بی‌دینی است که دختر دینداری را دوست می‌دارد؛ تراژدی پسری است که نمی‌تواند پدر و مادرش را دوست بدارد، مرد جوانی که آینده روشنی را پیش روی خویش نمی‌بیند. در این داستان بُل تصویری عمیقا طنزآمیز از آلمان بعد از جنگ عرضه می‌دارد. تصویر ملتی است که همگی نازی‌های سابق هستند و به‌شدت تظاهر به پشیمانی و انکار گذشته خود می‌کنند و تصویر کلیسای کاتولیک نگون‌بختی است که قرار است نماد اخلاقیات گران‌قدری باشد که از گام‌های زمانه خود عقب مانده است و جوانان گم کرده راهی چون هانس که ــ به اختیار یا بی‌اختیار ــ آن‌سوی رفاه بعد از جنگ آلمان باقی مانده‌اند.
چرا این رمان امروزه خوانده می‌شود؟ یا به عبارت دیگر چرا این رمان از زمان انتشار نخست آن تا این حد [از شدت خواندن] فرسوده شده؟ پاسخ‌ها بسیارند. عقاید یک دلقک به گونه‌یی طبیعی طرح و توطئه‌اش پیش می‌رود و آکنده از لحظه‌های سرشار و خنده‌های تلخ است.

دانلود کتاب عقاید یک دلقک در فیدیبو

۲۷،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۷،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

اول بهتون بگم که اگه قصد خوندن این کتاب را دارید به هیچ وجه این ترجمه نخرید افتضاح است افتضاح ,یک ویراستاری درست حسابی هم نشده,در مورد داستان هم بگم که بیشتر انتقاد به مذهب کاتولیگ و سیاست های آن روزهاست و شاید زیاد چیزی نفهمید و خیلی جذاب نباشه
در 2 ماه پیش توسط ali...tam
فعلا تا صفحه ۲۷ خواندم، اما دو جمله ناقص دیدم. همچنین دو بار از کلمه شست بجای شصت استفاده شده است. فکر کنم ویراستاری اش هنوز کار دارد.
در 2 ماه پیش توسط ابراهیم حداد
چرا قیمت کتابا رو همون قیمت روی جلد میزارید وقتی که کاغذی استفاده نمی کنید؟؟باید ارزون تر باشه بعد تخفیف میذارید رو همون قیمت روی جلد!!!
در 4 ماه پیش توسط nik...940
برام به شدت خسته کننده بود و اصلا جالب نبود
در 4 ماه پیش توسط کیانوش مروت
بر خلاف نظر دوستان که خیلی کتاب رو دوست داشتن، من اصلا نتونستم با کتاب ارتباط بر قرار کنم و به سختی جلو میرفتم، اصولا کتاب نصفه و نیمه نمیخونم اما واقعا ۵۰ صفحه ی انتهایی کتاب رو نخوندم. فضایی بسیار ناامید کننده، کلماتی سرد، جملاتی نه چندان دلچسب! همش تنهایی و غر غر های یک نفر بدون هیچ نکته ی مثبت و آموزنده ای ! سراسر حس خلا و پوچی رو القا میکرد. کتابهایی از این بهتر خیلی داریم و به نظرم وقتتون رو برای این کتاب هدر ندید.( صرفا توصیه)
در 7 ماه پیش توسط ط.م م