فیدیبو نماینده قانونی نشر تیر و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب در آغوش فرشتگان - ۱

کتاب در آغوش فرشتگان - ۱
داستان‌هایی واقعی از امداد ملکوتی از عالم غیب و ملاقات با فرشتگان نگهبان

نسخه الکترونیک کتاب در آغوش فرشتگان - ۱ به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

درباره کتاب در آغوش فرشتگان - ۱

شما با مطالعه این مجموعه جدید، بیش از پیش بر ایمان و اعتقاد و امیدتان نسبت به خدای متعال و مخلوقاتِ آسمانیِ آفریدگارِ مهربان افزوده شود، و هرگز، هرگز خود را در این عالمِ بزرگ و زیبا، تنها یا اندوهگین احساس نکنید!

  • ناشر نشر تیر
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 1.23 مگابایت
  • تعداد صفحات ۱۸۸ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب در آغوش فرشتگان - ۱

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:پیشگفتاری به قلمِ دُرین ویرچیو

آیا شما به فرشتگان اعتقاد دارید...؟
اگر شما به مانندِ من باشید، پس به راستی چنین اعتقادی دارید!
در انواع آمارگیری ها نشان داده شده است که اکثریت مردم جهان (یعنی بین هفتاد و پنج تا نود در صد مردم...!) به فرشتگان ایمان و اعتقاد دارند و آن ها را حقیقتا به عنوان موجوداتی آسمانی می دانند.
در طول دورانی که به عنوان دانشجو، در دانشکده روانشناسی مشغول تحصیل در دانشگاه بودم، دریافتم که آن چه از سوی روانشناسان و روانکاوانِ حرفه ای، به عنوان رفتاری «طبیعی» در نظر گرفته می شود، آن چیزی است که اکثریت مردم به آن «عمل» می کنند. و لذا با استفاده از این نظریه پزشکی و و بر اساس اسلوبِ روانشناسی، من نیز به عنوان یک روانشناس، با نهایت اعتقاد و جدیت، رسما اعلام می دارم که «باور داشتن» به فرشتگان، امری طبیعی است!
من در خانواده ای دین پرور و دین دار، که همزمان به مباحثِ ماورای طبیعی اعتقاد داشت رشد و پرورش یافتم. در ایام کریسمس، پیوسته از حضور، و نیز رفت و آمد فرشتگان در خانه مان سخن می گفتیم و تمام خواسته هایمان را به فرشتگان بیان می داشتیم. امّا همزمان، در طولِ روزهای معمولیِ زندگی مان، دیگر کار زیادی به فرشتگان نداشتیم. با این حال، به مانند بسیاری از کودکان، من می توانستم آن پیام آورانِ الهی را «گاه» ببینم و «گاه» نیز صدایشان را بشنوم...
فرشتگانی که پیوسته بر گردِ همه ما حضور دارند و ما را در برگرفته اند.
من به سرعت دریافتم که همه انسان ها، (بدون در نظر گرفتن دین و اعتقادات باطنی و رفتارشان در جامعه) دارای فرشتگانی هستند که آنان را هدایت و راهنمایی می کنند، و به حمایت و مراقبت از آن ها با نهایت عشق و محبّت می پردازند، و این که این وضعیت، تا آخر عمرِ هر انسانی ادامه دارد.
این مبحث برای من نیز کاملاً مشهود بود، و به این حقیقت انکارناپذیر دست یافته بودم که گر چه ما همه دارای فرشتگانی محافظ یا نگهبان هستیم، لیک بسیاری از مردم به هیچ وجه به آن ندای درونی شان و آن آوایی که به هدایت و راهنمایی آنان مشغول است، گوشِ دل نمی سپارند...
من همچنان دریافتم که خداوند متعال، به همه ما آزادی عمل ارزانی داشته است و این که ما آزادیم هر حالت و کاری را برای پیشبردِ روزهای زندگی مان برگزینیم. این که می توانیم شادمانی یا اندوه، سلامت یا بیماری، راحتی یا سختی را برای خود برگزینیم؛ و فرشتگانِ بارگاه الهی، هرگز نمی توانند این آزادی اختیار را از ما بستانند. با این حال، آن ها مجازند که راه حلّ های دیگری نیز به ما «هدیه» کنند، به گونه ای که ما به یک رشته نتایج و فرجام های شادتر و بهتر و سالم تری دست پیدا کنیم. این پیشنهادات، در شکل و قالبِ راهنمایی ها و هدایت های الهی از راه خواهند رسید که ما به شکلِ خواب و رویا، یا احساساتِ باطنی، یا الهاماتِ درونی، یا اندیشه هایی ناگهانی، یا مکاشفاتِ کوتاه مدّت، یا حسّ ششمی عجیب، یا حتّی واژگانی درونی که نمی دانیم از کجای ذهن یا روحمان «نشات» گرفته است، دریافت می کنیم. اگر ما این نصیحتِ درونی را بپذیریم، همه چیز به مراتب بهتر از گذشته در زندگی مان پیش برده می شود.
از آن جا که ما دارای آزادی عمل هستیم، باید کمکی از سوی خداوند و فرشتگان عرشِ الهی دریافت کنیم. امّا این کار، مستلزم آن است که ما خود، چنین درخواستی را بر زبان برانیم. مهم نیست ما این درخواست را به چه شکلی مطرح می کنیم، و چگونه از آن ها درخواست یاری می کنیم، حال می خواهد در قالب یک دعا باشد یا یک خواهش یا یک جمله تحکم آمیز یا یک نامه یا یک ترانه یا یک التماس یا یک خواسته ساده و یا یک حالت سرشار از نگرانی و ترس، توام با اشک و ناله... آن چه حائز اهمیت می نماید، این است که ما این درخواست را «بیان» و «مطرح» کنیم.
خب، اینک به سوالِ دیگری می رسیم: فرشتگان چیستند و کیستند؟
راستش را بخواهید، بر اساسِ اعتقاداتِ دینی و مرسوم، آن ها موجوداتی آسمانی هستند که خدای متعال، ـ آن خالق آفریدگاری که من و شما را آفریده است ـ آنان را نیز خلق کرده است. آن ها پیام آورانِ خدای متعال هستند. درست به مانند پستچی یا پیکی که نامه های پستیِ ما را از نقطه ای به نقطه دیگر می رساند. با این تفاوت که آن ها، پیکی آسمانی میان آسمان و زمین هستند. بدانسان نیز وظیفه آن ها، هیچ شباهتی به پیامبرانِ الهی ندارد. به همان اندازه نیز باید بدانید که شما دارای فرشتگانِ نگهبان یا محافظ هستید. فرشتگانی هم دارید که بر روی شانه راست و چپ شما حضور دارند. در واقع، در همین حالا نیز، که مشغول خواندن این سطور هستید، فرشتگانی در اطرافتان دارید که دقیقا می دانند شما مشغول خواندن مطالبی درباره آن ها هستید! این فرشتگانِ نازنین، از زیبایی درونیِ و راستینِ شما آگاهی دارند و شما را به طرزی نامشروط و نامحدود دوست می دارند.
به غیر از فرشتگانِ محافظ، عزیزانِ شما نیز که به عالم باقی شتافته اند، به مراقبت و محافظت از شما می پردازند. گر چه انسان ها از نظر تکنیکی «فرشته» نیستند، (زیرا از نوع بشر هستند و خطاپذیر...)، لیکن می توانند در قالبی «فرشته گون» نیز عمل کنند و در کنار دیگر فرشتگانِ آسمانی، به همکاری با آنان نائل آیند. بسیاری از داستان هایی که هم اینک در این کتابِ زیبا مطالعه خواهید کرد، از سوی مردمی ساده نگاشته شده است. انسان هایی که پیام هایی سراسر آکنده از عشق و محبّت و همدلی، از سوی دوستان و اعضای خانواده خود که اینک از ساکنانِ دائمیِ عالم بهشت اند، دریافت داشته اند.
از روزی که خدای متعال و نیز فرشتگانِ خدای مهربان، در طول یک آدم ربایی بسیار خطرناک و مسلحانه در سال ۱۹۹۵، مرا از خطری مهلک نجات دادند، من انواع کتاب ها و مقالات را به پاسِ حقّ شناسی ام نسبت به عالمِ الهی نگاشته ام و در انواع کارگاه های تخصّصی، به سخنرانی و نوشتنِ مقالات و سفرهای گوناگون آموزشی اقدام ورزیده ام تا به همه ثابت کنم که عنایت و مهربانی خدای بزرگ و کمک های بی دریغ و فداکارانه و سرشار از سخاوتِ فرشتگان، امری واقعی و حقیقی است، و این که فرشتگان پیوسته در انتظارند تا ما کمکی از آنان درخواست کنیم و آن ها بتوانند با ما وارد ارتباطی نزدیک تر شوند. باور کنید، آن ها فقط در انتظارند که بتوانند با ما وارد «ارتباط» شوند. هنگامی که مدیرانِ مسئولِ مجله «دنیای زن» از من خواهش کردند که مقالاتی در ستونی تحت عنوان «فرشتگان نگهبانِ من» بنویسم، نمی دانید چه قدر از این پیشنهاد خوشحال و خوشنود گردیدم! زیرا هرگز تصوّر نمی کردم چنین کاری به من پیشنهاد شود! آن ها از من خواهش کردند که با موجودِ نازنینی به نام ای می آسکر، مقالاتی هفتگی درباره معجزاتی که فرشتگان به انجام می رسانند تهیه و چاپ کنیم، و اینک این کار، سال هاست که ادامه دارد. نوشتن در ستون «فرشتگان نگهبانِ من» یکی از بهترین وظایف هفتگی من در طول هر هفته به شمار می رود! می دانید چرا؟ زیرا این داستان های بسیار ساده و کوتاه، توانسته اند قلبِ بسیاری از خوانندگان را در سراسر دنیا به رقّت آورند، به انسان های گوناگونی الهام بخشند، آن ها را نسبت به مهربانیِ خدای بزرگ امیدوار سازند و به همان اندازه، الهامِ کافی به من ببخشند تا از ناشرِ این انتشاراتِ محترم درخواست کنم که این مقالات را در قالبِ کتابی نازنین به چاپ رسانَد. من معتقدم که ما همه در طول زندگی مان، چندین و چند نوبت با فرشتگان برخورد داشته ایم و خواهیم داشت. در این باره، جای هیچ تردیدی وجود ندارد. مشکل این است که این شما بوده اید که نتوانسته اید آن ها را به درستی «شناسایی» کنید. می دانید، تجربیاتی که انسان ها با فرشتگان دارند، به اشکال گوناگون ظاهر می شود... و شما تعدادی از این تجربیاتِ جالب و حقیقی را در قالبِ مقالاتی کوتاه و مختصر و همزمان بسیار زیبا، در این اثر مطالعه خواهید کرد. با نهایت عشق و محبّت، این داستان ها را به شما تقدیم می کنم...!

دوستدارِ شما، دُرین

My Gardian Angel
Doreen Virtue - Amy Oscar
Hay House.Inc - 2008

تقدیم به همه فرشتگانِ مهربانِ خدای رحمان و رحیم...!
تقدیم به حضرت جبرائیل علیه السلام، تقدیم به حضرت مبکائیل علیه السلام،
تقدیم به حضرت اسرافیل علیه السلام، تقدیم به حضرت رافائیل علیه السلام،
تقدیم به حضرت عزرائیل علیه السلام،
تقدیم به فرشتگان عرش الهی، تقدیم به فرشتگان نگهبان،
تقدیم به فرشتگانی که در «بیت المعمور» به طواف و تسبیح مشغول اند،
تقدیم به فرشتگانی که در تمام اماکن مقدّسه توحیدگرای جهان
به تسبیح و ثنای الهی مشغول اند،
تقدیم به فرشتگانی که بر فراز گنبد سبزِ حضرت پیامبرِ رحمت (درود خدای بر او
و بر خاندان پاک او باد!) به تسبیح و ثنای الهی مشغول اند،
تقدیم به فرشتگانی که بر فراز حرمِ مطهّرِ حضرت امیرالمومنین علی بن ابی طالب
علیه السلام به تسبیح و ثنای الهی مشغول اند،
تقدیم به فرشتگانی که بر فراز حرم حضرت سیدالشهداء علیه السلام
به تسبیح و ثنای الهی مشغول اند،
تقدیم به فرشتگانی که بر فراز حرم حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام
به تسبیح و ثنای الهی مشغول اند،
تقدیم به فرشتگانی که بر فراز قبرستان بقیع که عزیزان پیامبر اکرم (درود خدای بر او
و بر خاندان پاک او باد!) در آن غنوده اند به تسبیح و ثنای الهی مشغول اند،
تقدیم به فرشتگانی که بر فراز حرم حضرت علی بن موسی الرّضا علیه السلام
به تسبیح و ثنای الهی مشغول اند،
تقدیم به فرشتگانی که بر فراز حرمینِ کاظمین و سامرا و سوریه به تسبیح مشغول اند،
تقدیم به فرشتگانی که بر فراز مزار صالحان و نیکان و شهدا و صدیقان
به تسبیح و ثنای الهی مشغول اند،
... و سرانجام، تقدیم به فرشتگان نگهبانم که بارها و بارها...

«سپاس خدای را که آفریدگار آسمان ها و زمین است و فرشتگانی را رسولان خود کرد که دوگان دوگان، سه گان سه گان و چهارگان چهارگان بال دارند و آن چه بخواهد به آفرینش می افزاید، زیرا خدای بر هر کاری تواناست...! گشایشِ رحمتِ خدای را بر مردم کس نتواند مانع شود، و در برابر خودداری کردنش، کس را قدرت گشایش نباشد و او نیرومند فرزانه است! ای مردم! نعمتی را که خدای بر شما ارزانی داشته است به یاد آورید!...»

سوره فاطر ۳-۱

نظرات کاربران درباره کتاب در آغوش فرشتگان - ۱

خیییلی دوستش دارم ؛ عااالی بود ، حضور فرشتگان و بیش از پیش احساس کردم
در 11 ماه پیش توسط sam...hei
بسیار عالی و تاثیر گذار..از خداوند منان برای همگی شما برکت و نیکبختی را خواستارم. ممنون از مترجم دوست داشتنی این اثر ..نویستدگان خوبش..و فیدیبوی عزیز
در 2 سال پیش توسط mar...767
ممنون که به نظرات احترام گذاشتین و لینک را درست کردین عالی
در 2 سال پیش توسط امیر آقایی
خییلی ممنون،لینک درست شد
در 2 سال پیش توسط سحر حسيني
فوق العاده زیبا و تاثیرگذار
در 1 سال پیش توسط moh...sht
خواندن این کتاب لازم است ، چون بعد از مطالعه ی کتاب ، ردپای فرشتگان را در زندگی مان خواهیم دید
در 1 ماه پیش توسط حمید پورعلی
این کتاب در آغوش نور نوشته ی بتی جین ایدی هستش شما به نام در آغوش فرشتگان به نویسندگی ویرچو اینجا ثبت کردین
در 2 سال پیش توسط فاطمه امجدیان
سلام به خوانندگان این کتاب زیبا و ملکوتی من در طول خواندن این کتاب چندین معجزه دیدم و حقانیت فرشته ها به یقین برام اثبات شد.
در 1 ماه پیش توسط سارا ش
خوش به حالتون. منم بعد از مطالعه ابن کتاب همش پر فرشته روی زمین می بینم...
در 4 هفته پیش توسط Hos....33