فیدیبو نماینده قانونی نشر تیر و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

در آغوش نور ۱ ...

نسخه الکترونیک کتاب در آغوش نور ۱ ... به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
در آغوش نور ۱ ...

تجربه متعالی بتی جین ایدی، مدرکی شگفت‌آور و انکارناذیر از حیاتی پس از مرگ جسمانی است. شاید او بیش از تمام انسان‌های که پیش از او از این تجربه عجیب گذشته‌اند، چیزهای خارق‌العاده و آسمانی دیده باشد.
در آغوش نور از حقایقی سخن می‌گوید که به نویسنده کتاب آموز داده شد و نیز از واقعیت‌هایی باشکوه، خارق‌العاده و انکارناپذیر، که همچون حقیقتی یگانه در عالم روحانی و دربهشت الهی وجود دارد.
دکتر ملوین مورس نویسنده پیشگفتار این کتاب اعلام داشته: بدون کوچکترین تردید مطالعه این کتاب ساختار و اساس زندگی شما و تمام اعتقادات کنونی شما را عمیقاً دستخوش تغییراتی بسیار مفید و سازنده و امیدبخش خواهد کرد!


  • دسته بندی:
  • ناشر: نشر تیر - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.15 مگابایت - تعداد صفحات : ۱۶۱ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب در آغوش نور ۱ ... در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب در آغوش نور ۱ ...

یکی از بهترین کتابها که به عمرم خوندم، سن زیادی نداشتم که این کتاب رو خوندم و از همون موقع شد که مطالعات خداشناسی، معنوی خودمو عمیقانه شروع کردم.خوشحالم که به موقع با این کتاب روبرو شدم چون مسیر فکر و زندگیمو عوض کرد.
در 2 ماه پیش توسط
من این کتاب رو ۱۵ سال پیش هم خونده بودم ولی الان با تجربیات و مطالعات در همین زمینه به یقین رسیدم که بسیار ساده این خانم مرگ را یا بهتر بگم زندگی بعدی انسان را توصیف کرده؛ برای کسانی که راجع به مسایل زندگی پس از مرگ و عدالت الهی جوابی ندارند یا تردید دارند بسیار مناسب هست تا به آرامش درونی برسند.
در 4 ماه پیش توسط
سلام، بنده این کتاب چندین مرتبه مطالعه کرده ام! شاید یکی از زیباترین کتاب ها که مطالعه کرد ه ام باشد، ارتباط انسان را با خداوند بزرگ قوی و بسیاری از سوالات و ابهامات در مورد زندگی این دنیا و عالم پس از مرگ پاسخ می گوید، در پناه خداوند بزرگ شاد و سلامت باشید.
در 7 ماه پیش توسط
اگه مدام در چالش این هستید که هدف از زندگی و آفرینشتون چیه و قراره چه اتفاقی بعد ترک این دنیا واسمون بیوفته این کتاب با داستانی جذاب ب این سوالات جواب میده در اواسط کتاب مسلما سوالاتی ذهنتون رو درگیر میکنه که در خود کتاب پاسخش رو به خوبی میده.
در 8 ماه پیش توسط
از این کتاب فیلم هم ساختن.خیلی,قشنگه.مخصوصا این نگاه که میگه نه بهشتی وجود داره و نه جهنمی و نه مجازاتی
در 9 ماه پیش توسط