فیدیبو نماینده قانونی نشر تیر و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب افق روح ...

کتاب افق روح ...

نسخه الکترونیک کتاب افق روح ... به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

درباره کتاب افق روح ...

در طول پنج سال اخیر، من در یک ماجرای بسیار خارق‌العاده و جالب درگیر شده‌ام که در بُعد ذهنی موجودیت پیدا می‌کند و به آن نام چانلینگ (یا برقراری ارتباط با راهنمای درون یا باطن رفیع) داده‌اند. چانلینگ یا برقراری ارتباط، قابلیتی است که به انسان کمک می‌کند با سایر موجودات این عالم هستی، که در ابعاد و سطوح دیگری از آگاهی هستند، ارتباط روحی و ذهنی برقرار کنیم و حقیقت حیات و هستی این موجودات یا ماهیتها را از طریق کالبدمان، ابراز نماییم. یک مجرای ارتباطی (یا شخصی که سعی در برقراری ارتباط دارد)، به عنوان نوعی واسطه میان دنیای فیزیکی و ملموس، و ابعاد نامرئی‌ای که در سراسر کیهان وجود دارند، عمل می‌کند. شما می‌توانید این شخص را به عنوان یک فرستنده زنده که دارای انرژیهای ظریف است، در نظر مجّسم کنید که درست مانند یک تلفن و یا یک ایستگاه رادیویی عمل می‌کند. ممکن است باز هم چیزی از توضیحات من درک نکرده باشید، امّا چانلینگ یا برقراری ارتباط، می‌تواند کاری بسیار طبیعی و ساده باشد! ما انسانها، همه به یک اندازه از این قابلیت بهره‌مند می‌باشیم و می‌توانیم با قلمروهای دیگر عالم هستی، که در ابعاد و سطوح مختلفی از آگاهی حضور دارند، آشنایی نزدیک پیدا کنیم و از این ارتباط، برای غنی‌تر کردن زندگیمان به نحو احسن و به شیوه‌ای بسیار زیبا و لطیف، استفاده‌های مفید انجام دهیم.

ادامه...
  • ناشر نشر تیر
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 1.25 مگابایت
  • تعداد صفحات ۱۸۱ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب افق روح ...

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:«...هر چه در زمین و آسمانها است همه به تسبیح و ستایش یکتا خدای که مقتدر و حکیم است مشغولند. آن خدایی که آسمانها و زمین همه ملک او است. او خلق را زنده می گرداند و و باز می میراند. اوست که در عالم بر همه چیز تواناست. اول و آخر هستی، و پیدا و پنهان وجود همه، اوست و او به همه امور عالم داناست. اوست خدایی که آسمانها و زمین را در شش روز بیافرید، آن گاه به تدبیر عرش و نظام جمعی عالم هستی پرداخت و او هر چه در زمین فرو رود و هر چه برآید و آن چه از آسمان نازل شود و آن چه بالا رود، همه را می داند و هر کجا باشید، او با شماست و به هر چه کنید، آگاهست. آسمان و زمین همه ملک اوست و رجوع تمام امور عالم به سوی اوست.»

سوره مبارکه حدید ـ آیات ۱ تا ۵

فصل اول: چانِلینگ برای همه ممکن است

کاترین ریدال

چانلینگ تمرینی است که هر انسانی قادر است انجام دهد. هر چند همه انسانها، از این قابلیت برخوردار می باشند، لیکن تعداد معدودی از ما، به این واقعیت پی می برند که می توانند از آن استفاده کنند... در این کتاب، شما یاد خواهید گرفت که چگونه این قابلیت طبیعی وجودتان را تمرین و توسعه دهید تا به عنوان یک کانال ارتباطی در آیید و با استفاده از این تکنیک، موفّق به دست یافتن به هر نوع دانش و راهنمایی خردمندانه ای بشوید که قادر خواهد بود زندگی شما را بهتر از پیش کند...
***

چانلینگ، انتقال ذهن، ارتعاش

چانلینگ یا برقراری ارتباط به شکل ناب، نوعی انتقال ذهنی است. در طول زندگی روزمره، ما لحظات زیادی را سپری می کنیم که از نوعی انتقال ذهنی آنی برخوردار می شود و ما می توانیم واقعیت یک موجود دیگر را با او سهیم بشویم. برای نمونه، فرزند ما از دوچرخه می افتد، و ما ناگهان درد یا ترسی شدید در وجودمان احساس می کنیم. یا دوستی از برنامه عروسیش با ما حرف می زند و ما ناگهان دستخوش شادی یا هیجانی شدید می شویم. شخصی دیگر، از مرگ دوستی اطّلاع می دهد که ما حتّی با او آشنایی نداشته ایم، لیکن احساس می کنیم که چشممان پر از اشک شده است... در هر یک از نمونه های ذکر شده، ما واقعیت شخص یا اشخاص دیگری را «تجربه» و آن را در کالبد جسمانی و عواطفمان، حسّ کرده ایم. این کار، نوعی چانلینگ کوتاه مدّت است.
در بسیاری از شرایط، ما قادر به تشخیص این لحظات کوتاه و آنیِ انتقال ذهنی نیستیم و تمایل داریم که آنها را اندیشه های درونی خود، و با انواع واکنشهای عاطفی اشتباه بگیریم. برای نمونه، هنگامی که فرزندمان از دوچرخه می افتد، ممکن است ترس و نگرانی اوّلیه مان را کنار بزنیم، و آن را با یک احساس دیگر شخصی، مانند دلسوزی و ترحّم، جایگزین کنیم. شاید هم به نوبه خویش، به یاد دوران کودکی خود، و نخستین افتادنمان از روی دوچرخه می افتیم... بنابراین، این انتقال ذهنی را به سرعت از دست می دهیم.
امّا هنگامی که آگاهانه دست به برقراری ارتباط می زنیم، سعی داریم این لحظات انتقال ذهنی را گسترش داده و امتداد بیشتری به آنها ببخشیم. ما اندیشه های شخصی و واکنشهایمان را کنار می زنیم و به خود اجازه می دهیم که برای مدّت زمانی، با موجود دیگری، ترکیب شویم...
بدیهی است که چانلینگ، فقط به این مختص نمی شود که انسان با راهنمایان روحانی وارد ارتباط شود. چانلینگ، یک حالت مخصوصی از پذیرش و «گیرندگی» و جذب است که می تواند میان هر نوع موجود زنده ای به وجود بیاید.
با قرار دادنمان در نوعی حالت انتقال ذهنی، ما می توانیم با گیاهان، حیوانات، دوستان و اقوام و حتّی اقوام مرحوممان و بالاخره با ارواح و راهنمایانی بسیار پیشرفته و تکامل یافته، وارد ارتباط شویم. این وضعیت چنان جالب و عملی است که ما حتّی می توانیم با بخشهای نهفته ای از وجودمان و یا بخشهای بسیار تکامل یافته ای از شخصیت باطنیمان، که معمولاً قادر به شناختن آنها نیستیم وارد ارتباطی نزدیک شویم. هر چند در این کتاب سعی شده مراحل برقراری ارتباط با راهنمایان درونی و استادان فرزانه ای را به شما بیاموزد که در ابعاد دیگری از عالم هستی حضور دارند، لیکن بسیار حائز اهمیت است که شما بدانید پس از پرورش دادن این قابلیت، شما می توانید آن را در هر بخشی از زندگیتان، به اجراء درآورید.
من اغلب از واژه ارتعاش استفاده می کنم. ارتعاش یا طنین، بیشتر در کارهای مربوط به موسیقی مورد استفاده قرار می گیرد، و به صوتی ممتد و شدّت یافته اطلاق می شود که در زمان ارتعاش آلتهای گوناگون موسیقی، به صورت همزمان، پدید می آید. مانند هر نوع آلت موسیقی، ما نیز ارتعاش یا صوتی مخصوص به خود داریم، و این به خاطر وجود مولکولهایی در درونمان است که در زمینه ای ژنِتیکی که فقط مختص خود ما است و از ماهیتی یگانه و منحصربفرد برخوردار است، به حرکت و جنب و جوش مشغولند. هنگامی که در نوعی انتقال ذهنی فعّال، با موجودی دیگر، وارد ارتباط می شویم، ارتعاشهای منحصربفرد ما، با هم هماهنگی پیدا می کنند و با می توانیم با آن موجود طنینی در اطراف، ایجاد کنیم.
چانلینگ، به پدید آوردنِ حالتِ فعّالانه ارتعاش، با یک ضمیرآگاه دیگر به وجود می آید و نوعی رابطه انتقال ذهنی فعّالانه ای است که ما می توانیم آن را در هر مسیری که بخواهیم متمرکز کنیم.
انتخاب مسیر، به علائق و ارزشها و معیارها و اعتقادات ما بستگی دارد و این که برای رشد و شکوفایی و پرورش هر چه بیشتر قابلیتهای درونی، در هر زمان ارائه شده، به چه چیزهایی نیاز خواهیم داشت. حقیقت این است که ما می توانیم همزمان، با بسیاری از موجودات این عالم هستی، وارد ارتباط شویم. با این حال، از آنجا که انسان امروزی، بیم دارد مبادا روح یا نفس خود را در طول این مراحل «از دست بدهد»، و از آنجا که هر انسان ناگزیر است در بُعد فیزیکی عالم زمینی، کار و فعّالیتهای گوناگون انجام دهد، اکثر ما ترجیح می دهند مراحل برقراری ارتباط را با ماهیت یا موجوداتی که خود برگزیده اند، به صورت جداگانه انجام دهند. چنانچه ما به حیوانات علاقه مند باشیم، می توانیم با ذهن حیوانات وارد ارتباط شویم. اگر میلی شدید به شفادادن دیگران داریم، می توانیم انرژیهای شفادهنده موجود در عالم هستی را به سوی خود جذب کنیم و آنها را به سمت کالبد فیزیکی یک انسان بیمار، هدایت کنیم. اگر مایل هستیم که از یک رشته اصول معنوی مطّلع شویم و خود را از نظر عرفانی پرورش دهیم، می توانیم خود را با راهنمایانی بسیار پیشرفته که در بُعد روحانی به سر می برند، نزدیک سازیم. در اکثر اوقات، هر یک از ما می آموزد که موجودات مخصوصی را در زمانهای مخصوصی انتخاب کند، امّا فراگیری هنر چانلینگ این قابلیت و توانایی را به انسان می دهد که وحدتی عالی با تمام موجودات عالم هستی، و با بسیاری از انرژیهای شفادهنده و تقویت کننده این عالم برقرار سازد.
***

نظرات کاربران درباره کتاب افق روح ...

این کتاب هر ان چه که راجع به چانلینگ باشه رو در دروسی اسون یاد می ده. کتاب مرجعه.
در 1 سال پیش توسط Hos....33
کل کتاب خلاصه میشه در فصل ششم، نویسنده خیلی شاخ و برگ اضافی داده به کتاب، اگر قرار باشه این کتاب بصورت میکروبوک نوشته بشه حداکثر یه کتاب ده صفحه ای خواهد بود...
در 2 هفته پیش توسط lot...fi7
سلام هرکاری میکنم نمیتونم کتاب افق روح را خریداری کنم .پرداخت الکترونیکی خطا میزنه .میشه هزینش را کارت به کارت کنم برام بفرستینش
در 2 ماه پیش توسط mohammed Rostami