کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی هورمزد و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

تاثیر : روانشناسی فنون قانع کردن دیگران

نسخه الکترونیک کتاب تاثیر : روانشناسی فنون قانع کردن دیگران به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :


تاثیر کتابی کلاسیک درباره این موضوع است که مدیران چگونه افراد را به انجام کارها تشویق کنند و چگونه در برابر تلاش ها برای قانع سازی خود ایستادگی کنند.
این کتاب به مدت بیش از 25 سال در دانشگاه استنفورد تدریس شده و در لیست 12 کتاب برتر مدیریتی دنیا قرار گرفته است.

آن دسته از افرادی که بلدنیستند جواب مثبت از مردم بگیرند خیلی زود سقوط می کنند. آنهایی که این توانایی را دارند باقی می مانند و کار خود را رونق می دهند.

دانلود کتاب تاثیر : روانشناسی فنون قانع کردن دیگران در فیدیبو

۲۷،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۷،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

یکی از کتابهایی که اساتید موفقیت ایرانی ازش زیاد استفاده کردند.عالی
در 3 هفته پیش توسط m.s...far
دوستان این کتاب خوبیه که ارزش خوندن داره ولی انتظار کاربردی بودن اون یا هیچ کتاب دیگه ای تو این زمینه رو در ایران نداشته باشید. دوستانی که کشورهای مختلف دنیا سفر کردند میدونند که ایران واقعاً یکی از عجیب ترین کشورهای دنیاست. دلیلشم مشکلات فرهنگی کشور و جامعمونه که چون سالها حتی شاید نسلها با دروغ، ریا و تظاهر همراه بوده بسیار ریشه دار هست. متاسفانه اکثر مردم که درون ایران هستند مثل ماهی در آب متوجه دنیای دیگه ای نیستند و نمیدونند اگه شرایط بهتری از زندگی انتظار دارند باید تغیر رو از خودشون شروع کنند.
در 7 ماه پیش توسط احسان صاحب نظر
perfect
در 7 ماه پیش توسط mil...i20
یکی از بهترین کتابهایی که می تونه وجود داشته باشه. صدها نمونه توی کتاب اومده که دلیل اتفاق های اطرافمون و واکنش های مردم را توضیح می ده. صد در صد ارزش چند بار خوندن را داره. من که از خوندنش لذت بردم و به همه دوستان پیشنهاد می دم.
در 1 سال پیش توسط sar...316
اصول و نکاتی ناب اما ترجمه به شدت ضعیف(به نظر میاد در مواردی متن از مترجم گوگل کپی شده) و غلط های نگارشی زیادی داره. مترجم محترم و ناشر گویا فقط قصد چاپ عنوانی جدید رو داشتن
در 1 سال پیش توسط علی مظلومی