کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نشر قطره و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

درمان شوپنهاور

نسخه الکترونیک کتاب درمان شوپنهاور به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

یالوم در رمان شوپنهاور تصور می‌کند فیلسوف معاصری به نام فیلیپ که فردی منزوی و به‌نوعی رونوشت شوپنهاور است، به یکی از گروه‌های درمانی روان‌درمانگر مشهوری به نام جولیس وارد می‌شود که خود به دلیل رویارویی ناگهانی با سرطان- و مرگ خویش- به مرور دوباره‌ی زندگی و کارش نشسته است. فیلیپ آرزو دارد با به کارگیری اندیشه‌های شوپنهاور، به یک مشاور فلسفی بدل شود و برای این منظور نیازمند سرپرستی جولیس است. ولی جولیس می‌خواهد به کمک اعضای گروه به فیلیپ/شوپنهاور بقبولاند که این ارتباط انسانی است که به زندگی معنا می‌بخشد، کاری که هیچ‌کس برای شوپنهاور تاریخی نکرد.

دانلود کتاب درمان شوپنهاور در فیدیبو

۲۷،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۷،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

اگر وقتی نیچه گریست رو خوندید به نظر من دیگه سراغ این کتاب نیاید،به وضوح سطحش پایین تر هست.
در 1 هفته پیش توسط مهرنوش لک
این دومین کتابیه ک از یالوم میخونم(قبل از این نیچه گریست)_باید بگم قلم این نویسنده تا حدی گیرا و دلنشین و مسحور کنندس که دوس داری کتاباشو چن بار بخونی/عالی عالی
در 2 هفته پیش توسط zah...ar3
خیلی کتاب خوبی هست حتما مطالعه کنید
در 2 هفته پیش توسط arash heydari
هنوز نخوندمش، ولی وقتی نیچه گریست رو از این نویسنده خوندم و حتما این کتاب هم مثل اون عالی و بی نظیره‌
در 2 هفته پیش توسط زهرا رضایی
قلم آقای یالوم رو دوست دارم و بنظرم خیلی خوب توصیف میکنه و توضیح میده. روند کلی کتاب اول کتاب خیلی کند بود ولی رفته رفته خیلی سریع شد. شاید بیش از حد سریع. البته میتونه یه جور فضاسازی باشه این سرعت توصیف ماجرا در انتهای کتاب. درکل از خوندن این کتاب لذت بردم.
در 4 هفته پیش توسط hal...chi