فیدیبو نماینده قانونی فیدیبو و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب مجموعه ۵  کتاب جبران خلیل جبران

کتاب مجموعه ۵ کتاب جبران خلیل جبران

نسخه الکترونیک کتاب مجموعه ۵ کتاب جبران خلیل جبران به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

درباره کتاب مجموعه ۵ کتاب جبران خلیل جبران

مجموعه ۵ کتاب از جبران خلیل جبران . با خرید این بسته به جای پرداخت ۴۵۰۰۰ تومان قیمت نسخه چاپی و۲۷۸۵۰ تومان قیمت نسخه الکترونیک، تنها ۱۹۴۹۵ تومان پرداخت کنید. . «جبران خليل جبران» در سال ۱۸۸۳، در خانواده‌ای مسیحی مارونی که به خلیل جبران شهرت داشتند، در البشری، ناحیه‌ای کوهستانی در شمال لبنان به دنیا آمد. او زندگی بسیار پر فراز و نشیبی داشت و مدام در سفر بود. جبران در سال ۱۹۰۵، چكيده‌اي از نوشتارهاي خود را در مورد موسیقی در روزنامه المهاجیر چاپ کرد. پس از آن، مجموعه‌ای از سروده‌هاي خود را در کتابی عربی زبان با عنوان گریه، خنده و توفان‌ها منتشر نمود که این کتاب به تازگي با نام رویا (منظره)، توفان و محبوب به زبان انگلیسی برگردان شده است. جبران در ادامه فعالیت‌های خود کتاب‌های متعدد دیگری را نیز منتشر کرد که مهم‌ترین آن‌ها پیامبر و پیامبر دیوانه است. . پس از دانلود این بسته کتاب‌های زیر به کتابخانه شما اضافه می‌شود: -عیسی پسر انسان -موسیقی -دیوانه -آواره -باغ پیامبر اطلاعات بیشتر این بسته را پس از دانلود نسخه نمونه بخوانید.

ادامه...
  • ناشر فیدیبو
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 0.5 مگابایت
  • تعداد صفحات ۰ صفحه

نظرات کاربران درباره کتاب مجموعه ۵ کتاب جبران خلیل جبران

دوستان فیدیبویی سلام. ضمن تشکر از فعالیت خوبتون، یک انتقادی به این نوع فروش وجود داره و اون اینکه هم در این مورد، هم در مورد مجموعه کتاب های عاشقانه، من در هیچ کجای سایت نمیتونم ببینم کدام کتابها در بسته های پیشنهادی هست. به نظر ضروری میرسه تا این مورد ذکر بشه تا از خرید چشم بسته و بدون اطلاع مخاطبانتان جلوگیری کنید. منتظر اعلام نظر شما هستیم :)
در 2 سال پیش توسط سبحان عطار
همچنان قیمت ها بسیار بسیار زیاد است، مطمئن باشید اگر قیمت ها یک پنجم شود، خرید ها ۲۵ برابر می شود
در 2 ماه پیش توسط محمد حامد نیک بخت
درخرید کتاب با مشکل روبرو میشم هرچه سعی میکنم نتیجه نمی دهدوم اینکه بعضی از کتابها رو زود بر میدارید
در 1 سال پیش توسط aza...ni9
نمیشه بخرمش
در 1 سال پیش توسط سینا سیدپیران