کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی هورمزد و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

زبان بدن

نسخه الکترونیک کتاب زبان بدن به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

همیشه افرادی هستند که دست‌هایشان ‌را با وحشت بالا می‌آورند و ادعا می‌کنند که مطالعه‌ی زبان بدن فقط روشی دیگر است که علم به­وسیله‌ی آن می‌تواند با راه یافتن به اسرار و افکار دیگران در جهت استثمار و سلطه‌گری به‌کار گرفته شود. کتاب حاضر به دنبال آن است که به خواننده بینشی گسترده‌تر برای ارتباط با دیگران ببخشد؛ به ­گونه‌ای که شاید دیگران و در نتیجه خود را بهتر درک کند. فهم چگونگی عملکرد یک مسئله، زندگی با آن‌را ساده‌تر می‌کند، حال آنکه ناآگاهی از آن ترس و خرافه را گسترش می‌دهد و دید ما را به یکدیگر نقادانه‌­تر می‌کند. کسی که به‌ تماشای پرنده‌ها می‌نشیند، این کار را بدین منظور نمی‌کند که بتواند را سرنگون کند و آن‌ها را نشان افتخار خود سازد؛ و البته‌ که کسب دانش و مهارت در ارتباط غیرکلامی برای این است که رویارویی با دیگران ‌را به تجربه‌ای شورانگیز تبدیل کند.

دانلود کتاب زبان بدن در فیدیبو

۲۷،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۷،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

دوستان بهتره به کتاب های معتبرتری مراجعه کنن این کتاب ادرس های مناسبی نمیده و فقط تو ایران ویروسی فراگیر شده توصیه من مطالعه زبان بدن ریچموندز
در 3 هفته پیش توسط had...i.m
خوب بود
در 3 هفته پیش توسط Aydaa جوادیان
من پرداخت رو انجام دادم ولی کتابی دریافت نکردم
در 4 هفته پیش توسط abu...436
دقت به بعضی از رفتار و حرکات بدن که به صورت ناخوداگاه پدیدار میشن یا به نوعی ضمیر ناخوداگاه انها رو کنترل میکنه که ما به صورت معمول متوجه انها نمیشویم ولی با خوندن این کتاب به برخی از این حرکات اشاره شده و این که در پی هر کدام چه رازی پنهان شده ، اگر حتی نصف حرفها و نوشته های کتاب درست باشند خوانندگان کتاب میتوانند در موقعیتهای مشابه انها رفتارهای بسیار هوشمندانه و مناسبی نشون بدهند که نتیجه یک گفتگو یا برخورد را به طور کل عوض میکنه ، من که این کتاب رو بسیار دوست داشتم و اگر کسی کتاب دیگری در این سبک میشناسد ممنون میشم معرفی کند .
در 1 ماه پیش توسط دانیال ک
خوب نبود
در 3 ماه پیش توسط saa...ian