فیدیبو نماینده قانونی موسسه فرهنگی هنری سانازسانيا و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب دایرةالمعارف آشپزی ایرانی – جلد یک

کتاب دایرةالمعارف آشپزی ایرانی – جلد یک
نسخه PDF

نسخه الکترونیک کتاب دایرةالمعارف آشپزی ایرانی – جلد یک به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

درباره کتاب دایرةالمعارف آشپزی ایرانی – جلد یک

سفر به گذشته و حال در سرزمینی پر از غذاهای خوشمزه و مردمانی میهمان‌نواز. این کتاب تجربه 37 سال سفرهای خانم مینایی به نقطه نقطه سرزمین‌مان و هم‌سفره شدن با مردمان شهرها و روستاهای مختلف است. در این کتاب نام خوراک‌هایی را می‌بینیم که شاید تا به حال نشنیده باشیم. یاد می‌گیریم با کم یا زیاد کردن یکی دو ماده از قورمه‌سبزی همیشگی خوراک تازه‌ای درست کنیم. 700 دستور غذایی از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب همراه نکته‌ها و تکنیک‌های مورد نیاز برای پخت این خوراک‌ها و مجموعه‌ای از خوراک‌های مناسبتی هر قوم و قبیله‌ای از سراسر ایران را می‌توانید در این کتاب ببینید. اگر دچار روزمرگی شده‌اید کافی است این کتاب را ورق بزنید تا بتوانید خوراکی جدید برای خانواده آماده کنید. کتاب آشپزی ایرانی شما را به گذشته پرتاب می‌کند؛ طعم آش شوربای مادربزرگ و لحظه‌شماری برای ریختن آن درون کاسه گل سرخی در سرمای زمستان یا میرزاقاسمی همسایه گیلانی خانه پدری‌مان. آن هم در این روزها که از گذشته و خاطره های‌مان دور شده‌ایم. وقت آن است که از شلوغی‌ها و روزمرگی‌ها فاصله بگیریم و با پخت خوراکی خوشمزه.

ادامه...

نظرات کاربران درباره کتاب دایرةالمعارف آشپزی ایرانی – جلد یک

عالی
در 2 ماه پیش توسط فاطمه اشجعی
دو خانوم در آشپزی ایران اسطوره هستند . خانم‌سمیرا جنت دوست و خانم‌ساناز مینایی . بدون هیچ شک و استرسی از دستورات غذایشون باید استفاده کرد
در 5 ماه پیش توسط