فیدیبو نماینده قانونی نشر نون و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

بریت‌ماری اینجا بود

نسخه الکترونیک کتاب بریت‌ماری اینجا بود به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
بریت‌ماری اینجا بود

یک روزِ دوشنبه در ماه ژانویه است. بریت‌ماری جلوی میزتحریری کوچک در دفتر کوچک ادارۀ کار نشسته. معلوم است که این هیچ ربطی به کارد و چنگال ندارد ولی نشانه‌ای است از اینکه هیچ‌چیز درست از آب درنیامده. کارد و چنگال را باید به ترتیب طبیعی‌اش توی کشو چید، چون زندگی هم باید طبیعی باشد. زندگی‌های طبیعی قابل عرضه هستند؛ آشپزخانه را تمیز می‌کنید، بالکن خودتان را دارید و از بچه‌ها مراقبت می‌کنید، و همۀ این‌ها بیشتر از چیزی که فکرش را بکنید کار می‌برند. مثلاً، بالکن.
آدمی که زندگی طبیعی داشته باشد واقعاً توی ادارۀ کار نمی‌نشیند.
موهای زن جوانی که اینجا کار می‌کند مثل موهای مردها کوتاه است. خوب، مسلماً مشکلی نیست، معلوم است که مشکلی نیست. بریت‌ماری پیش‌داوری نمی‌کند. احتمالاً این مدل مو الان مد است، مطمئناً همین‌طور است. زن جوان به یک فرم اشاره می‌کند و لبخند می‌زند، انگار که عجله دارد.
«لطفاً اینجا اسمتون رو بنویسید، شمارۀ کارت ملی و آدرس!»
باید مشخصات بریت‌ماری ثبت شود. انگار تبهکار است. انگار آمده تا از آنجا یک شغل بدزدد.


  • دسته بندی:
  • ناشر: نشر نون - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 2.66 مگابایت - تعداد صفحات : ۳۸۰ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب بریت‌ماری اینجا بود در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب بریت‌ماری اینجا بود

فوق العاده زیبا و گیرا شروع معمولی و حتی شاید کسل کننده ای داره اما هرچقدر جلو میره جذاب تر میشه.
در 3 هفته پیش توسط
من بااینکه از خواندن لذت میبرم ولی این کتاب یجورایی خستم کردم واعصابم از خل بازیای بریت ماری خرد میشد خیلی ساده است این زن.درمجموع بد نیست فقط همین یه بار خونده بشه کافبه
در 1 ماه پیش توسط
خیلی جالبه بریت ماری شخصیت جالبی داره شخصیتی که تا حالا تو رمان ها ندیدم
در 2 ماه پیش توسط
بریت ماری در ظاهر شخصیتی عجیب و غریب و وسواسیه ولی کمی که دقیق میشی متوجه میشی بریت ماری تکه ای از وجود خودته ، تکه ای از وجود خیلی از ماها ... اون بخش از وجودمون که همیشه نگرانه دیگران در موردش چه فکری میکنن !؟ اون بخشی که همه رو میبینه جز خودش ، دلسوز همه است جز خودش، اون بخش از وجودت که همیشه خودشو نادیده میگیره، رویاهاشو خط میزنه و .... و وقتی خوب این بخشو شناختی و حسابی ازش کفری شدی ، بریت ماری کم کم شروع به تغییر میکنه ، تغییری ناخواسته و دلچسب و همزمان تو باهاش تغییر دادن خودتو یاد میگیری و دقیقا این زیرکانه ترین هنر قصه نویسی بکمن هست که خواننده رو ترغیب میکنه حتی با وجود شروع کسالت بار داستانهاش, به دنبال کتابهای دیگرش بره. کتابهای خوب زیادی وجود دارن و این کتاب یکی از بهترین کتابهای خوب دنیاست .
در 2 ماه پیش توسط
قطعا کتابیه پر از درد و رنج و پر از شادی و عشق؛ کتابی که قبل از مرگ باید خوند!
در 2 ماه پیش توسط