فیدیبو نماینده قانونی انتشارات مجید و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

دوئل و چند داستان دیگر

نسخه الکترونیک کتاب دوئل و چند داستان دیگر به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
دوئل و چند داستان دیگر

یازده داستان این مجموعه بازتابی است از اندیشه‌های ژرف نویسنده‌یی که دانشکده پزشکی را به پایان برده و در عصر روشنگری و سلطه نگرش علمی دارای جهان‌بینی واقعگرایانه‌یی است که از منظر دانش روز به وقایع روزگار خویش می‌نگرد و آن‌چه را می‌بیند و دریافت می‌دارد، قصه می‌کند.
بلندترین داستان این مجموعه یعنی «دوئل» نام خود را به‌عنوان کتاب بخشیده و دوئل نگاهی است به نظریه انتخاب اصلح داروین. چخوف، دارونیسم را به نوعی تایید می‌کند اگرچه در پایان داستان بر مواضع اخلاقی خود پای می‌فشرد. دیگر داستان‌هایش به‌راستی تحلیلی روانکاوانه از طیف وسیعی از شخصیت‌هایی است که در جامعه حضور دارند و در کنار ما زندگی می‌کنند و ما خود شاید یکی از آنان باشیم. بی‌وفایی و سست بودن پیوندهای زناشویی یکی از مضامین اصلی این داستان‌هاست. برای مثال داستان «همسرش» ، نخستین داستان این مجموعه است که وقتی قصه خوانده می‌شود، خواننده می‌ماند که بگرید یا بخندد. اما در این میان، داستان «روستاییان» از جنس دیگری است؛ بی‌گمان یک جامعه‌شناسی تمام عیار است هر چند نمی توانم از دیگر قصه‌هایش به ستایش سخن نگویم.


  • دسته بندی:
  • ناشر: انتشارات مجید - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 2.42 مگابایت - تعداد صفحات : ۴۰۰ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب دوئل و چند داستان دیگر در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب دوئل و چند داستان دیگر

مترجم گویا فکر میکنه که ایشون نگارش درستی از فارسی رو بلد هستن در حالی که واقعا بلد نیستن. مثلا میفرمایند عدد شصت رو باید شست نوشت چرا که واژه فارسی رو نباید با ص که برای حروف عربی هست نوشت در حالی که هیچ قانون کلی برای چنین نتیجه‌گیری‌ای وجود نداره و میشه مثال‌های زیادی زد. ابتکارهای زیادی از این دست زدن که فکر میکنم این در نتیجه آموزش و پرورش ضعیف هست که بلد نیست درست آموزش بده. وقتی در آموزش و پرورش یای کوچک شده رو با همزه اشتباه میگیرن و به جاش از ی بزرگ بعد ه غیرملفوظ استفاده میکنن، دیگه این خروجی از چنین سیستمی عجیب نیست.
در 3 ماه پیش توسط
کتاب خوبی فقط خیلی سانسور شده خیلیییی
در 8 ماه پیش توسط
چرت بود.
در 9 ماه پیش توسط
کتاب ،خیلی قشنگ واسه مخاطب صحنه سازی میشه اما خیلی کتاب دلگیریه؛عمیقا ناراحت شدم بعد از خوندن داستانها
در 11 ماه پیش توسط
اصلا فکر نمی کردم کتاب ۳۰۰۰۰ هزار تومنی رایگان بشه
در 11 ماه پیش توسط