فیدیبو نماینده قانونی فیدیبو و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

سه‌گانه کودک ۴۴ (مجموعه سه کتاب از تام راب اسمیت)

نسخه الکترونیک کتاب سه‌گانه کودک ۴۴ (مجموعه سه کتاب از تام راب اسمیت) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
سه‌گانه کودک ۴۴ (مجموعه سه کتاب از تام راب اسمیت)

با خرید این بسته به جای پرداخت ۶۹۵۰۰ تومان قیمت چاپی و ۳۱۶۰۰ تومان قیمت نسخه الکترونیک، تنها ۲۲۱۲۰ تومان پرداخت کنید.

تام راب اسمیت نویسنده انگلیسی، در سال ۱۹۷۹ متولد شد.
اسمیت که فارغ‌التحصیل دانشگاه کمبریج در سال ۲۰۰۱ در رشته شعر و ادبیات انگلیسی فارغ‌التحصیل است به عنوان نویسنده در بی‌بی‌سی مشغول به کار شد و ۴ سال هم در ویتنام به خبرنگاری پرداخت.
رمان اول او، «کودک ۴۴» در سال ۲۰۰۸ بر اساس پرونده قاتل زنجیره‌ای معروف روسیه، آندره چیکاتیلو، در دهه ۱۹۸۰ و دوران حکومت کمونیستی، منتشر شد. همان سال، این کتاب جایزه خنجر فولادی یان فلمینگ را برای بهترین تریلر سال توسط انجمن منتقدین ادبی دریافت کرد، کاندیدای جایزه کتاب بوکر و جایزه کوستا شد. در سال ۲۰۰۹ کودک ۴۴ برنده جایزه ویورتون گود رید برای رمان اول و جایزه گالاکسی بوک شد.
پس از کودک ۴۴ اسمیت کتاب دوم خود، گزارش محرمانه را در سال ۲۰۰۹ منتشر کرد، که ادامه‌ای بر وقایع تاریخی دوران نیکیتا خروشچف است، و در تابستان ۲۰۱۱ سومین کتاب او، با عنوان مأمور ۶ روانه بازار کتاب شد.
این سه‌گانه بر اساس یک داستان واقعی است. قاتل زنجیره‌ای اوکراینی اندره چیکاتیلو،‌ متهم به قتل ۵۲ کودک بود.
تام راب اسمیت در این سه‌گانه این پرونده مخوف و وحشت‌بار را به شیوه‌ای خلاقانه و بسیار تأثیرگذار روایت می‌کند.
«کودک ۴۴»، «گزارش محرمانه» و «مأمور ۶» کتاب‌هایی هستند که اسمیت در آن سرگذشت لئو دمیدوف،‌ مأمور سابق امنیتی شوروی، را روایت می‌کند که پرونده قتل چندین کودک را موردبررسی قرار می‌دهد.

کاربر عزیز پس از خرید این بسته، و همگام سازی سه کتاب به کتابخانه شما اضافه می‌شود.


  • دسته بندی:
  • ناشر: فیدیبو - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 0.36 مگابایت - تعداد صفحات : ۰ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب سه‌گانه کودک ۴۴ (مجموعه سه کتاب از تام راب اسمیت) در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب سه‌گانه کودک ۴۴ (مجموعه سه کتاب از تام راب اسمیت)

عالی و نفس گیر ...فوق العاده بود ...به عنوان یک داستان روایت کننده تاریخ به خوبی کارش رو انجام داده بود ...فیلمشم ساخته شده که پیشنهادم اول خوندن کتابه ...
در 1 هفته پیش توسط
فوق العاده 👍👍👍👍
در 3 ماه پیش توسط
داستان هر سه جلد عالی و وقایع غیرقابل پیش بینی و هیجان انگیزه و خواننده رو کاملا درگیر خودش میکنه... اما تصور اینکه فضای سیاسی و اجتماعی داستان واقعیه و مردم واقعا تو همچین شرایطی بودن و چنین زجرهایی کشیدن خیلی درداوره...برای کسایی که روحیه لطیفی دارن اصلا پیشنهاد نمیشه!
در 12 ماه پیش توسط
عالی... جزء کتاب ایی بود که از خوندن ش خسته نشدم... هولدن کالفید در ناتور دشت ،جمله ای در مورد کتاب ای خوب داره که در مورد این سه گانه صدق میکنه؛« چیزی که راجع به کتاب خیلی حال میده ، اینه که وقتی آدم کتاب رو می خونه و تموم می کنه، دوس داشته باشه نویسنده ش دوست صمیمی ش باشه و بتونه هر وقت دوس داره یه زنگی بهش بزنه»...
در 1 سال پیش توسط
از فیلمش قوی تره
در 1 سال پیش توسط