کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی انتشارات کتاب خورشید و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

چگونه می‌نویسم (۱۰۰ روش از ۱۰۰ نويسنده معاصر)

نسخه الکترونیک کتاب چگونه می‌نویسم (۱۰۰ روش از ۱۰۰ نويسنده معاصر) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :


در این کتاب ۱۰۰ نویسنده می‌گویند که هر روز چگونه شروع به نوشتن می‌کنند. در میان آنها، دو نفر وجود ندارد که شیوه کارشان مشابه هم باشد. هر یک از آنها به شیوه خودش کار می‌کند. حرف تمام آنها در مورد نوشتن است، امّا شیوه هر یک از آنها خاص خودش است. هر کدام به مرور روش کار مناسب خود را پیدا کرده است.
در میان سخنان آنان به نکاتی برمی‌خوریم که در کمتر اثر تئوریکی درباره نوشتن به آنها اشاره شده است. این نکات حاصل تجربه آنهاست.
هر یک از آنها درباره نوشتن، طراحی یک نوشته، آغاز و پایان کار، مکان و زمان، اولین دست‌نویس، بازنویسی و مراحل شکل‌گیری یک نوشته، نقطه نظرهای تجربی متفاوتی دارند. ولی عموماً نمی‌گویند چه باید کرد، بلکه می‌گویند آنها چه می‌کنند.

دانلود کتاب چگونه می‌نویسم (۱۰۰ روش از ۱۰۰ نويسنده معاصر) در فیدیبو

۲۷،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۷،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

مفید بود و ارزش خوندن داشت
در 5 روز پیش توسط saj...m92
خوب بود ولی کمکی به کسانی که میخواهند رمان بنویسند نمیکند. از نیمه کتاب به بعد همه چیز تکراری است.
در 10 ماه پیش توسط شیما گهر
بد نیست. ولی باید کنارش یه کتاب اصولی هم خوند حتما
در 2 سال پیش توسط م ناصحی