فیدیبو نماینده قانونی فیدیبو و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب مجموعه ۴  کتاب آموزش زبان دامیز

کتاب مجموعه ۴ کتاب آموزش زبان دامیز
دامیز

نسخه الکترونیک کتاب مجموعه ۴ کتاب آموزش زبان دامیز به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب مجموعه ۴ کتاب آموزش زبان دامیز

مجموعه ۴ کتاب آموزش زبان دامیز . با خرید این بسته به جای پرداخت ۲۴۰۰۰ تومان قیمت نسخه چاپی و ۱۴۴۰۰تومان قیمت نسخه الکترونیک، تنها ۱۰۸۰۰ تومان پرداخت کنید. در سالهای اخیر یادگیری زبان انگلیسی، تبدیل به ضرروتی اجتناب‌ناپذیر شده‌است. نفوذ و گسترش تکنولوژی در زندگی روزمره ما باعث شده تا مدام با واژگان و جملات انگلیسی سر و کار داشته باشیم. اما برای رفع این نیاز چه راه‌هایی می‌شناسیم؟ آیا زمان این اجازه را به ما می‌دهد تا روند فراگیری زبان را آغاز کنیم و یا به درستی ادامه دهیم؟ یکی از بهترین و ساده‌ترین روش‌های یادگیری زبان استفاده از کتاب‌های آموزشی دامیز است. در این کتاب‌ها روش‌های کاربردی و قابل اجرا برای یادگیری زبان انگلیسی آموزش داده‌ شده‌ است. پس از دانلود نسخه نمونه کتاب‌های زیر به کتابخانه شما اضافه می‌شود: -مذاکرات به زبان انگلیسی -برگزاری جلسات به زبان انگلیسی -مکالمات تلفنی به زبان انگلیسی -گفت‌وگوهای خودمانی به زبان انگلیسی اطلاعات بیشتر این بسته را پس از دانلود بخوانید.

ادامه...
  • ناشر فیدیبو
  • تاریخ نشر
  • زبانفارسی
  • حجم فایل 1.78 مگابایت
  • تعداد صفحات ۰ صفحه
  • شابک

نظرات کاربران درباره کتاب مجموعه ۴ کتاب آموزش زبان دامیز

خوبه والا ما ۳۰ تومنه پول دادیم آخرش همون نسخه های دمو رو باز میاره. کلاه برداری هم حدی داره. من پیگیر فیلتر شدن این آپ و کلاهبرداری که دارن انجام میدن میشم. دیگه حداقل شما ندزدین
در 4 ماه پیش توسط
منم نمونه ندیدم زیاد با جلدش فرق نداشت
در 4 ماه پیش توسط
نوشته ٤٢٠٠تومن تو قسمت پیشنهادات، مى رى توش ١٠٨٠٠عه؟!
در 6 ماه پیش توسط
لطفا برای بخش نمونه فهرست کتاب ها رو بزارید. تشکر
در 7 ماه پیش توسط
البته این ایراد کاملا وارده ولی دوستای عزیز برای دیدن نمونه اسم کتابارو تک تک سرچ کنید نمونه رو از اونجا ببینید که هستش. اینی که هستش دقیقا بروشوره بسته هستش نه نمونه.
در 7 ماه پیش توسط