فیدیبو نماینده قانونی فیدیبو و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کتاب آشنایی با مشاهیر علم، مجموعه ۱۸ کتاب
نسخه PDF

نسخه الکترونیک کتاب آشنایی با مشاهیر علم، مجموعه ۱۸ کتاب به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب آشنایی با مشاهیر علم، مجموعه ۱۸ کتاب

مجموعه ۱۸ کتاب آشنایی با مشاهیر علم
.
با خرید این بسته به جای پرداخت ۳۷۹۰۰ تومان قیمت نسخه چاپی و۲۱۹۰۰ تومان قیمت نسخه الکترونیک، تنها ۱۴۹۹۰ تومان پرداخت کنید
.
این مجموعه که ویژه نوجوانان منتشرشده شامل زندگینامه و کشفیات هجده تن از مشهورترین دانشمندان جهان است.
کتاب‌های زندگی‌نامه بی‌تردید از خواندنی‌ترین و جذاب‌ترین آثار مکتوب همه‌ی فرهنگ‌ها و ملل به شمار می‌آید. شواهد به جای مانده از پیشینیان حکایت از آن دارد که از دیرباز انسان‌ها شوقی وصف‌ناپذیر برای آگاهی از سرگذشت بزرگان و نام‌آوران داشته‌اند و این اشتیاق هیچ‌گاه به سردی نگراییده است. گویی آدمی با خواندن زندگینامه‌ی بزرگان،در جاده‌های تاریخ با آن‌ها قدم می‌زند و در هر گام،شیرینی‌ها و تلخی‌های زندگی آنان را می‌چشد و از آن‌ها درس می‌گیرد.
پس از دانلود و همگام‌سازی این کتاب‌ها به کتابخانه شما اضافه می‌شود:
-آشنایی با ماری کوری
-آشنایی با نیوتن
-آشنایی با پاستور
-آشنایی با هالی
-آشنایی با گالیله
-آشنایی با مندل
-آشنایی با فارادی
-آشنایی با انیشتین
-آشنایی با داروین
-آشنایی با زکریا رازی
-آشنایی با فیثاغورث
-آشنایی با اوپنهایمر
-آشنایی با تورینگ
-آشنایی با هاوکینگ
-آشنایی با ادیسون
آشنایی با بیرونی
آشنایی با حسابی
-آشنایی با این سینا

اطلاعات بیشتر این بسته را پس از دانلود نسخه نمونه بخوانید.

ادامه...
  • ناشر فیدیبو
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 1 مگابایت
  • تعداد صفحات ۰ صفحه
  • شابک

نظرات کاربران درباره کتاب آشنایی با مشاهیر علم، مجموعه ۱۸ کتاب

با احترام به دکتر حسابی و طرفداران شان، من با قراردادن اسم دکتر حسابی در کنار مشاهیر علم مخالفم. ایشان به هیچ عنوان جزو مشاهیر علم محسوب نمی شوند. فرد بزرگی برای ایران ولی یک دکتر بسیار معمولی برای علم بودند. بسیاری از مطالبی که فرزندشان در مورد ایشان منتشر می کنند، دروغ های بزرگ و کاسبی با نام پدر است. در ضمن خواهشمندم با همدیگر مهربان باشیم و کامنت های خارج از ادب ننویسیم. مسلما انتقاد تند ایرادی ندارد اما بی ادبی نه.
در 1 سال پیش توسط
بنده چون رشته ام فیزیک نیست در مورد جایگاه دکتر حسابی در فیزیک نظری نمیدهم اما لااقل (چند سال پس از دوره ای که که در تبریز (توسط؟) اولین دبستان مدرن (موسس: رشدیه) به آتش کشیده می شد ) طرح اولین دانشگاه مدرن ایران یعنی دانشگاه تهران از دکتر حسابی بوده. پس بدیهیست ایشان حق بزرگی به گردن جامعه علمی کشور دارند.
در 1 سال پیش توسط
پروفسور حسابی از بنیانگذاران علم فیزیک در ایران و شاگرد انیشتین بوده اند. توصیه میکنم زندگی نامه این بزرگوار از جمله کتاب استاد عشق رو مطالعه بفرمایید.
در 2 سال پیش توسط
در مورد کامنت آقای امیر حسین فریدونیا کاملا حق با شماست همش برمیگرده به ناسیونالیست بودن این ملت که درک واقعیت همواره براشون سخته
در 2 سال پیش توسط
پرفسور حسابی اصلا شاگرد انیشتین نبودند. البته صرف این قضیه چیزی از اعتبار ایشان کم نمی کند
در 2 سال پیش توسط