فیدیبو نماینده قانونی فیدیبو و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب آشنایی با مشاهیر علم، مجموعه ۱۸  کتاب

کتاب آشنایی با مشاهیر علم، مجموعه ۱۸ کتاب
نسخه PDF

نسخه الکترونیک کتاب آشنایی با مشاهیر علم، مجموعه ۱۸ کتاب به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۶,۵۷۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب آشنایی با مشاهیر علم، مجموعه ۱۸ کتاب

مجموعه ۱۸ کتاب آشنایی با مشاهیر علم . با خرید این بسته به جای پرداخت ۳۷۹۰۰ تومان قیمت نسخه چاپی و۲۱۹۰۰ تومان قیمت نسخه الکترونیک، تنها ۱۴۹۹۰ تومان پرداخت کنید . این مجموعه که ویژه نوجوانان منتشرشده شامل زندگینامه و کشفیات هجده تن از مشهورترین دانشمندان جهان است. کتاب‌های زندگی‌نامه بی‌تردید از خواندنی‌ترین و جذاب‌ترین آثار مکتوب همه‌ی فرهنگ‌ها و ملل به شمار می‌آید. شواهد به جای مانده از پیشینیان حکایت از آن دارد که از دیرباز انسان‌ها شوقی وصف‌ناپذیر برای آگاهی از سرگذشت بزرگان و نام‌آوران داشته‌اند و این اشتیاق هیچ‌گاه به سردی نگراییده است. گویی آدمی با خواندن زندگینامه‌ی بزرگان،در جاده‌های تاریخ با آن‌ها قدم می‌زند و در هر گام،شیرینی‌ها و تلخی‌های زندگی آنان را می‌چشد و از آن‌ها درس می‌گیرد. پس از دانلود و همگام‌سازی این کتاب‌ها به کتابخانه شما اضافه می‌شود: -آشنایی با ماری کوری -آشنایی با نیوتن -آشنایی با پاستور -آشنایی با هالی -آشنایی با گالیله -آشنایی با مندل -آشنایی با فارادی -آشنایی با انیشتین -آشنایی با داروین -آشنایی با زکریا رازی -آشنایی با فیثاغورث -آشنایی با اوپنهایمر -آشنایی با تورینگ -آشنایی با هاوکینگ -آشنایی با ادیسون آشنایی با بیرونی آشنایی با حسابی -آشنایی با این سینا اطلاعات بیشتر این بسته را پس از دانلود نسخه نمونه بخوانید.

ادامه...
  • ناشر فیدیبو
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 1 مگابایت
  • تعداد صفحات ۰ صفحه

نظرات کاربران درباره کتاب آشنایی با مشاهیر علم، مجموعه ۱۸ کتاب

خوندن زندگی نامه افراد بزرگ کاری میکنه که صد تا کتاب موفقیت و خودیاری نمیکنه
در 2 سال پیش توسط مصطفا بلند قامت
گذاشتنِ دکتر حسابی در کنارِ این بزرگان خنده دار و افسوس آور است. اگر نتوان از نویسندگان و فرهنگیان انتظار داشت که باورهای نادرست را بزدایند پس دیگر چه تفاوتی با بیسوادها دارند؟ دکتر حسابی یک فیزیکدانِ معمولی و میانه حال هستند و جایگاهِ ویژه ای در علم ندارند.
در 2 سال پیش توسط امیرحسین فریدونیان
با احترام به دکتر حسابی و طرفداران شان، من با قراردادن اسم دکتر حسابی در کنار مشاهیر علم مخالفم. ایشان به هیچ عنوان جزو مشاهیر علم محسوب نمی شوند. فرد بزرگی برای ایران ولی یک دکتر بسیار معمولی برای علم بودند. بسیاری از مطالبی که فرزندشان در مورد ایشان منتشر می کنند، دروغ های بزرگ و کاسبی با نام پدر است. در ضمن خواهشمندم با همدیگر مهربان باشیم و کامنت های خارج از ادب ننویسیم. مسلما انتقاد تند ایرادی ندارد اما بی ادبی نه.
در 1 سال پیش توسط مصطفی محمدرضایی
پرفسور حسابی اصلا شاگرد انیشتین نبودند. البته صرف این قضیه چیزی از اعتبار ایشان کم نمی کند
در 2 سال پیش توسط sad...ify
به نظر من پروفسور حسابی یکی از بزرگان علم است. پروفسور یکی از برجسته ترین شاگردای انیشتن بود
در 2 سال پیش توسط سید جعفر بادی
پروفسور حسابی از بنیانگذاران علم فیزیک در ایران و شاگرد انیشتین بوده اند. توصیه میکنم زندگی نامه این بزرگوار از جمله کتاب استاد عشق رو مطالعه بفرمایید.
در 2 سال پیش توسط sepid
بنده چون رشته ام فیزیک نیست در مورد جایگاه دکتر حسابی در فیزیک نظری نمیدهم اما لااقل (چند سال پس از دوره ای که که در تبریز (توسط؟) اولین دبستان مدرن (موسس: رشدیه) به آتش کشیده می شد ) طرح اولین دانشگاه مدرن ایران یعنی دانشگاه تهران از دکتر حسابی بوده. پس بدیهیست ایشان حق بزرگی به گردن جامعه علمی کشور دارند.
در 2 سال پیش توسط مح م
در مورد کامنت آقای امیر حسین فریدونیا کاملا حق با شماست همش برمیگرده به ناسیونالیست بودن این ملت که درک واقعیت همواره براشون سخته
در 2 سال پیش توسط Omid Axe