کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی گروه انتشاراتی ققنوس و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

حشاشين

نسخه الکترونیک کتاب حشاشين به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

همه سرنخ‌ها به‌ شهر رُم‌ و به‌ آرشیوِ محرمانه واتیکان‌ ختم‌ می‌شود. ماجرا ریشه‌ در گذشته‌های‌ دور دارد: در دورانِ رنسانس‌ و در سال‌های‌ حکومتِ پاپ‌های‌ مخوفِ خاندانِ بورجا گروهی‌ قاتل‌ حرفه‌ای‌ وجود داشت‌ که‌ تنها در شرایطِ «خاص‌» و به‌ دستور شخص‌ پاپ‌ برای‌ انجام‌ مأموریت‌های‌ «ویژه‌» دست‌ به‌ کار می‌شد. آیا اکنون‌ شیوخ‌ کلیسیا دوباره‌ این‌ گروه‌ مخوف‌ را زنده‌ کرده‌ و به‌ «مأموریت‌» فرستاده‌اند؟ آیا واتیکان‌ منافع‌ ویژه‌ای‌ دارد که‌ برای‌ حفظِ آن‌ از ارتکابِ قتل‌ هم‌ ابا نمی‌کند؟
در بخشی از کتاب «حشاشین»‌ می‌خوانیم:
«مردی که روی تخت دراز کشیده بود، به بازی فوتبالی که بر صفحه تلویزیون جریان داشت نگاه نمی‌کرد. یکی از منشی‌هایش کاستِ این بازی را در دستگاه ویدئو گذاشته، دستگاه را به کار انداخته و از اتاق بیرون رفته بود. اما مردی که روی تخت استراحت می‌کرد، در این اواخر علاقه خود را به بازی فوتبال از دست داده بود و اگر هم گاهی به فوتبال فکر می‌کرد، به یاد بازی‌هایی می‌افتاد که سال‌ها پیش در دوران نوجوانی در شهر تورین توجه او را به خود جلب کرده و او را به شدت هیجان‌زده کرده بود. اما به این بازی، که همین چند روز پیش پیکی از سائوپولو به‌دفتر او آورده بود، هیچ علاقه و توجهی نداشت. جام قهرمانی باشگاه‌های جهان، در نقشه‌های او هیچ نقشی نداشت.
مردی که روی تخت دراز کشیده بود به مرگ قریب‌الوقوع خود می‌اندیشید ـ اما نه با هیجان و تأسف، بلکه با همان دوراندیشی و واقع‌بینی‌ای که در تمام زندگی آن همه برایش مفید و کارساز بود».

  • دسته بندی: داستان خارجی ، رمان خارجی
  • ناشر: گروه انتشاراتی ققنوس - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 6.23 مگابایت - تعداد صفحات : ۹۱۲ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب حشاشين در فیدیبو

۲۷،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۷،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

اوایل کتاب به خاطر فضا سازی و توضیحات زیاد داستان کمی کسل کننده پیش میره ولی از یه جایی به بعد دیگه نمیشه کتاب رو زمین گذاشت... ضمن موضوع جنایی اش اطلاعات تاریخی زیادی هم میشه از داستان به دست آورد.
در 3 ماه پیش توسط n.k...jam
کتاب جذابیه. معمایی و پر هیجان.و البته روی دیگه ی کلیسارو به مردم معرفی میکنه. توصیف های خوب و به جایی داره و البته ممنون از مترجم به خاطر ترجمه روان و خوبشون.
در 6 ماه پیش توسط moj...098
این کتاب فوق العادست...واقعا جذابه
در 8 ماه پیش توسط Rez...372
کسایی که به رمان های جنایی و راز آلود و هیجانی علاقه دارن این کتابو نباید از دست بدن. بی نظیره.. تقریبا ۸۰ صفحه ی اولشو خوندن یه کم کسل کننده است.. اما بعد از اون به حدی جذاب میشه که نمیشه کتاب رو زمین گذاشت... بی نظیره.. من عاشق این کتابم و نسخه ی فیزیکیشو دارم
در 1 سال پیش توسط شکوفه یوسفی
حشاشین محافظ های حسن صباح هستن، اگر اسم کتاب رو همون آساسین می ذاشتین بهتر میشد چون هیچ ربطی به پاپ ندارن!!!ولی بهرحال برای سرگرمی و حس کنجکاوی من خریداری کردم ،بخونم.
در 1 سال پیش توسط nol...ran