فیدیبو نماینده قانونی انتشارات بهنام و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

ترس مرد فرزانه: سه‌‌گانه خاطرات كوئوت شاه‌‌كش- کتاب دوم- جلد اول

نسخه الکترونیک کتاب ترس مرد فرزانه: سه‌‌گانه خاطرات كوئوت شاه‌‌كش- کتاب دوم- جلد اول به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
ترس مرد فرزانه: سه‌‌گانه خاطرات كوئوت شاه‌‌كش- کتاب دوم- جلد اول

سحر نزدیک بود. مهمانخانه‌ی وِیستون در سکوت فرو رفته بود، سکوتی که از سه بخش تشکیل می‌شد.
بارزترین بخش آن سکوتی توخالی و انعکاس‌دار بود که از فقدان برخی چیزها ناشی می‌شد. اگر آن شب توفان شده بود، قطرات باران با سروصدا روی تاک‌های سِلاس پشت مهمانخانه فرود می‌آمدند. صدای رعد نیز می‌نالید و می‌غرید و این سکوت را مانند برگ‌های پاییزی در جاده جارو می‌کرد و با خود می‌برد.
اگر مسافرانی آنجا اتاق گرفته بودند، با غرولندهایشان و کش و قوسی که به بدنشان می‌دادند این سکوت را مانند رویاهایی فرسوده و نیمه‌فراموش‌شده محو می‌کردند. اگر آهنگی پخش می‌شد... اما نه، البته که آهنگی در کار نبود. در واقع هیچ یک از این موارد وجود نداشتند و در نتیجه این سکوت همچنان پابرجا بود.
داخل ویستون، مرد موسیاهی آهسته در پشتی را پشت سرش بست. در حالیکه در تاریکی مطلق راه می‌رفت، پاورچین پاورچین از آشپزخانه گذشت، از جلوی پیشخوان رد شد و از پله‌های زیرزمین پایین رفت. با سهولتی که نتیجه‌ی تجربه‌ای طولانی‌مدت بود، از قدم گذاشتن روی تخته‌های تق و لقی که ممکن بود زیر وزن او ناله کنند یا آه بکشند، اجتناب کرد. هر قدم آهسته‌ای کم‌ترین سروصدای ممکن را به دنبال داشت. با این کارش سکوت کوچک و دزدکی‌اش را به آن سکوت توخالی و بزرگتر اضافه می‌کرد.
سکوت سوم چیزی نبود که به راحتی متوجهش شوی. اگر به اندازه‌ی کافی گوش می‌دادی، می‌توانستی به تدریج آن را در سردی شیشه‌ی پنجره و دیوارهای گچی و صاف اتاق مهمانخانه‌دار احساس کنی. همین‌طور در تاریکی صندوقی که پایین یک تخت باریک و سفت قرار داشت. و در دستان مردی که بی‌حرکت آنجا دراز کشیده و منتظر اولین باریکه‌ های کم‌رنگ روشنایی سحرگاه بود.


  • دسته بندی:
  • ناشر: انتشارات بهنام - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 2.8 مگابایت - تعداد صفحات : ۴۴۸ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب ترس مرد فرزانه: سه‌‌گانه خاطرات كوئوت شاه‌‌كش- کتاب دوم- جلد اول در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب ترس مرد فرزانه: سه‌‌گانه خاطرات كوئوت شاه‌‌كش- کتاب دوم- جلد اول

سلام ببخشید من این کتابو با تبلتم گرفتم و فقط میتونم با تبلت بخونمش میشه بگید چجوری میتونم این کتابو تو گوشیم و لب تابم بخونم؟باید حسابو انتقال بدم؟ ترو خدا کمک کنید. کد تخفیف چهل درصدی هم دارم هرکی کمکم کنه میدم بهش
در 3 ماه پیش توسط
قیمت کتابها به شدت بالاس این که کتاب چاپی نیس که هزینه چاپ و کاغذ داشته باشه چرا کتابا زیر پونزده قیمت ندارن
در 3 ماه پیش توسط
واقعا سانسور هاش خیلی حال گیره. زیاد سانسور داره. مخصوصا سانسور های توی اوجش ،خیلی ذوق آدمو کور میکنه...
در 10 ماه پیش توسط
داستان قوی داره سه جلد کتاب اول واقعا عالی بود جلد اول کتاب دوم عالی هستش و تقاضایی که از سایت دارم اگه امکان داره نسخه pdf کتابم بذارید تو سایت
در 11 ماه پیش توسط
سلام راهنمایی کنین چجوری این کتابارو بخونیم ،، جلد اولش کدومه،،دوم و سومش کدومه و چه مترجمی سانسور زیاد نکرده ،،ممنون میشم
در 1 سال پیش توسط