فیدیبو نماینده قانونی گروه انتشاراتی ققنوس و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کتاب رساله‌ای درباره طبيعت آدمی
كتاب اول: در باب فهم

نسخه الکترونیک کتاب رساله‌ای درباره طبيعت آدمی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب رساله‌ای درباره طبيعت آدمی

رساله‌ای درباره طبیعت آدمی اصلی‌ترین اثر دیوید هیوم است که منظومه فکری و فلسفی وی بیش از همه در این اثر قابل ردیابی است. بنا به تجربه مطالعه هیوم به عنوان دشمن فلسفه، باعث شد تا فلسفه به خود آید و در برابر انتقادات او از خود دفاع نماید، هرچند هیوم کانت را از خواب جزمی بیدار کرد، اما کانت کل نتایج هیوم را یکسره ابطال کرد. بنابراین شایسته است که متفکران و صاحبنظران با خوانش انتقادی این ترجمه و با الهام از منابع فکری و فلسفی بومی در نشان دادن نادرستی نظام فلسفی او بکوشند.


  • ناشر: گروه انتشاراتی ققنوس - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 2.38 مگابایت - تعداد صفحات : ۳۶۰ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب رساله‌ای درباره طبيعت آدمی در فیدیبو

۲۹،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۹،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۳،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۶۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب رساله‌ای درباره طبيعت آدمی

خوشحال هستم که قبل از خرید کتاب یادداشت و مقدمه کتاب را تونستم بخوانم تا خود کتاب را نخرم گاهی پذیرش واقعیت بسیارسخت هست واقعیتها اکثرا متضاد با باورهای عمومی هستند و حتی گاهی مخالف با نظر فلاسفه . عقاید دیوید هیوم کانت را از جزم اندیشی بیدار کرد انشتین می گوید اگر هیوم نبود من قادر به بیان نظریات خودم نبودم . هرچند که هیوم خود را فیلسوف نمی داند ولی هنوز هیچ فیلسوفی نتوانسته است در رد نظریه های او برهان و استدلالی عقلی بیاورد نباید در بیان نظرات دیگران جانبداری کرد و اینکه گفته شود گفته های هیوم مغالطات روانشناسی است کمی خنده دار هست
در 1 هفته پیش توسط
با دوستان در سو گیری و سخیف بودن سخنان مترجم در مقدمه موافق هستم.واقعا زیبنده نیست درباره یکی از بزرگترین فلاسفه تاریخ که کانت را از خواب جزمی اش بیدار کرده و راسل پیرامونش گفته مسائلی را که هیوم مطرح میکند ما را به بن بست میکشاند و...چنین ترهاتی با عقاید دگماتیسم بافت
در 6 ماه پیش توسط
مقدمه ی مترجم از ضعیف ترین مقدمه هایی بود که در تجربه ی در مطالعه گرفتن فلسفه، با آن روبرو شده ام، بی ربط، ضعیف و سخیف، به قدری این مقدمه با سوگیری و غیر مستدل نوشته شده بود که مرا به صحت ترجمه و وفاداری متن به نویسنده مشکوک کرد، به اهل فن فلسفه توصیه می کنم که این مقدمه را جهت انبساط خاطر بخوانند.
در 1 سال پیش توسط
ترجمه‌یِ بهتری می‌تونست باشه. مترجم در ترجمه‌یِ این اثر زبانی عربی‌محور، و نه چندان گویا، رو برگزیده که بهتر بود چنین نمی‌کرد. حتماً در خوندنِ این متن از کتاب هایِ راهنما استفاده کنید. انتشاراتِ راتلج در مجموعه‌کتاب هایِ فلسفی‌ـش کمک‌فلسفه‌یِ هیوم‌ رو هم داره که گزینه‌یِ خوبیه. تا جایی که می‌دونم هنوز به فارسی برگردونده نشده، اما انگلیسی‌ـش تو اینترنت پیدا می‌شه. دیباچه‌یِ مترجم هم به‌نظر‌ـم تا حدِ زیادی بی‌ربط بود و درست نمی‌شه فهمید منظور‌ـشون از «غلط بودنِ فلسفه‌یِ هیوم» چیه! دستِ‌کم در‌ چنین اثرِ فلسفی‌ای، از کلّی‌گویی هایِ گنگ بپرهیزیم و کمی آشکارتر و دقیق‌تر سخن بگیم.
در 1 سال پیش توسط
با توجه به اینکه من از کتاب خوان کیندل استفاده میکنم و سایت شما کتب فلسفی اندکی را در خود دارد برای بنده مناسب نیست.امیدوار بودم راهی بود که کتب فلسفی را در کتابخوان های کیندل مطالعه کنم به همین منظور عضو سایت شدم.بنده حاضر به پرداخت مبالغ کتبی که فایل آنها را در اختیار بنده بگذارید هستم.ولیکن با توجه به دستور العمل سایت گویا این کار ممکن نیست.
در 1 سال پیش توسط