فیدیبو نماینده قانونی گروه انتشاراتی ققنوس و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

گفتگوهای فلسفی

نسخه الکترونیک کتاب گفتگوهای فلسفی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
گفتگوهای فلسفی

گفتگوهای فلسفی درآمدی امروزی به مطالعه فلسفه است که زبانی روشن و محاوره‌ای دارد. رابرت اِم. مارتین مسائل مرسوم فلسفه را با استفاده از قالب دیالوگ به شیوه‌ای نوشته است که به نظر خواننده جذاب باشد و او را درگیر کند.
در این گفتگوهای پرمایه و در عین حال لذت‌بخش تأکید بر مسائل فلسفی‌ای است که حل‌نشده و محل مناقشه‌اند. شخصیت‌های هر گفتگو به طور برابر از پاسخ‌های متفاوت به مسائلِ در باب دین، اخلاق، اجتماع، ذهن، شناخت، معنی و مباحث دیگر دفاع می‌کنند، بدون این‌که کسی برنده مسلم بحث معرفی شود. مواضع فلسفی با نهایت وضوح و اقناع‌کنندگی معرفی می‌شوند، به این ترتیب خواننده می‌تواند تمام جوانب یک مسئله را ارزیابی کند و خود تصمیم بگیرد. گفتگوهای فلسفی ابزاری عالی است برای نوآموزان فلسفه، زیرا در عین حال که زمینه لازم برای مطالعه بیشتر را فراهم می‌کند مباحثه استدلالی جدلی را که برای روش فلسفی ضروری است به صورتی بسیار زنده و شفاف به تصویر می‌کشد.
«کتاب رابرت اِم. مارتین برای تدریس به دانشجویان بسیار ارزشمند است. در گفتگوها طیف گسترده‌ای از بحث‌های فلسفی با زبانی روشن و جذاب مطرح می‌شوند، اشتباه‌های فراگیر اما تکراری به‌سرعت کشف می‌شوند، مسائل مورد کند و کاو قرار می‌گیرند اما برای بحث بیشتر گشوده گذاشته می‌شوند.»
پیتر جِی. کینگ، کالج پیمبروک، دانشگاه آکسفورد
«درآمدی است عالی به فلسفه. با اندیشه‌ها و نظریه‌های مهم آکنده شده است؛ روشن و جذاب است؛ گفتگوهای آن بر اثر برخورد فکری در پی هم می‌آیند، بنابراین نشان می‌دهد بحث‌های فلسفی چگونه روی می‌دهند و پیش می‌روند.»
پروفسور استیفن هدرینگتن، دانشگاه نیو ساوت ولز
«بهترین درآمد فلسفی در تمام دهه‌های گذشته است. مسائل اصلی فلسفه تحلیلی و فلسفه قاره‌ای هر دو را در بر می‌گیرد، استدلال‌ها را همراه با استدلال‌های مخالفشان به صورتی مطرح می‌کند که خواننده می‌تواند دریابد چرا بحث فلسفی می‌تواند بسیار هیجان‌انگیز باشد.»
پروفسور شلدون وِین، دانشگاه سنت مری


  • دسته بندی:
  • ناشر: گروه انتشاراتی ققنوس - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 3.68 مگابایت - تعداد صفحات : ۴۹۵ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب گفتگوهای فلسفی در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب گفتگوهای فلسفی

با این قیمتا من ترجیح میدم نسخه چاپی بخرم. نسخه التکرونیک رو فقط خودت می تونی استفاده کنی ولی کتاب رو به ده نفر میشه داد.
در 2 هفته پیش توسط
اگه تخفیف خوب رو کتابایی مثل این بزنین آمار فروش خیلی بالا میره 🙏💓
در 1 ماه پیش توسط
سلام قیمت کتاب یه مقدار بالاست نسخه چاپی هزینه های جانبی زیاد داره و دوستان فیدیبو هم زحمت میکشن برای من که به دلیل عدم دسترسی به کتاب ها میخرم و با لبتاب یبار بیشتر نمیتونم بخونم و پرینت و اینها هم نمیتونم بگیرم و به کسی هم نمیتونم بدم انتظار و توقعم برای کاهش قیمت بیشتره بازم ممنون از زحمات شکا برای این کتاب
در 4 ماه پیش توسط
کتاب خوبی در حد ۴۰ صفحه خوندم متوجه شدم که از جملات قصار فلسفی پرهیز اما انباشته از مفهوم..دوستانی که که کتاب زیبای لذات فلسفه دورانت خوندن این کتاب از دست ندین..
در 6 ماه پیش توسط
کتابی فوق‌العاده که در نقشِ ناظر ٬ در هر فصل گفت‌وگوهایی منطقی و فلسفی بین چند شخص پیرامون ِ مسایلی چالش برانگیز و پرمجادله‌(خدا، دین ،اخلاق،اجتماع و ...) می‌خوانید تا به صورت کاربردی با استدلال و فلسفیدن آشنا شوید. کتاب برای دانشجویان فلسفه نوشته شده اما همانگونه که نویسنده ادعا کرده بدون داشتن پیش‌زمینه فلسفی هم کاملا مفید خواهد بود. #بهتربخوانیم
در 8 ماه پیش توسط