فیدیبو نماینده قانونی نشر قطره و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

درباره‌ عشق

نسخه الکترونیک کتاب درباره‌ عشق به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
درباره‌ عشق

درباره‌ی عشق تلاش شگفت‌آور استاندال است برای تفسیر پیچیده‌ترین نوع عاطفه‌ی بشری: عشق احساس‌مدار. او، ملهم از یک احساس آتشین و یک‌سویه، تحلیلی منطقی و روشن را با ستایشی شورانگیز در کنار هم می‌نشاند.
استاندال برای رده‌بندی انواع گوناگون عشق - پرشور، تنانه، خودخواهانه و... - هفت مرحله‌ای را بازشناسی می‌کند که عاشقان در حین آن به جادوی احساس درمی‌افتند. او در این کتاب تئوری مشهور خود «کریستال‌سازی» را به‌تفصیل شرح می‌دهد، که در ضمن آن تمام مشخصه‌های ابژه‌ی عاشقانگی در ذهن عاشق دگرگون می‌شود و با هزاران کریستال آراسته می‌گردد. پیش‌آگاهی این نظریه در مورد مرحله‌ی روان‌شناختی عشق‌ورزی نسل‌های بسیاری از مخاطبان را متحیر خویش ساخته است.
با این حال، پشت این تفکرات هوشمندانه‌ی فلسفی، می‌توان تلاش بی‌تابانه و عاجزانه‌ی نویسنده را برای تسکین و آرام‌سازی عشق رنج‌دیده‌ی خود به نظاره نشست. نتیجه‌ی کار اثری است حیرت‌آور که تمام نشانه‌های شاهکارهای بعدی استاندال را در خود گنجانده است.


  • دسته بندی:
  • ناشر: نشر قطره - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.31 مگابایت - تعداد صفحات : ۱۹۰ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب درباره‌ عشق در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب درباره‌ عشق

ترجمه افتضاحه، باعث شده کتاب نامفهوم بشه، من صفر ستاره به ترجمه کتاب میدم!!
در 1 ماه پیش توسط
کتاب خوبی به نظر میرسه ایده واقعا خوبی داره بعضی جاهاش واقعا خوب به موضوع پرداخته شده ولی چیزی که توی ذوق میزنه ترجمه بسیار بد کتاب هست جوری که برای فهمیدن مرجع هر کدوم از ضمیرهای استفاده شده در متن مجبورم چندبار برگردم و یک پاراگراف رو بخونم و در اخر هم متوجه نمیشم! اخر هم کتاب رو نصفه ول کردم برای اولین بار در عمرم!! حتی مزخرف ترین کتاب ها رو هم تا اخر خوندم ولی این یکی رو نمیخونم
در 4 ماه پیش توسط
حکایتی است این کتاب! کتاب را در جوانی نخوانید! نمیتوانید بخوانید! اگر هم بخوانید چیزی به چنگ نخواهید آورد! چون چشم زیبایتان عاشق! و قلب تان پر طپش! و دل تان مهربان! و سرتان سودائی است . درک مفاهیم روان رنجوری حاصل از عشق تنانه که گریزی از آن نیست و خود تقدیری است مقدر بر آدمیان و روان کریستالی شان! کام و عیش و لذت تان تلخ و چشم تان را برحقیقت و واقعیت باز و رنج تان را مضاعف می گرداند! می فهمید که عاشق کدام وجه معشوق خویش گشته اید! هر زمان که عشق را در درون خود یافتید ، آنگاه استاندال و تحلیل تقدیر روانی عشق خویش را از زبان او درک خواهید کرد .
در 5 ماه پیش توسط
به نظرم ک کتاب خوبی هست و تقریبا نزدیک ب چیزی است ک من فک می کنم
در 10 ماه پیش توسط
خوبه
در 1 سال پیش توسط