فیدیبو نماینده قانونی انتشارات کانون فرهنگی آموزش (قلم‌چی) و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کتاب آبي - جامعه شناسی ۲ سوم انسانی
نسخه نمونه

نسخه الکترونیک کتاب آبي - جامعه شناسی ۲ سوم انسانی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

با نصب اپلیکیشن فیدیبو این کتاب را به صورت کاملا رایگان مطالعه کنید.

درباره کتاب آبي - جامعه شناسی ۲ سوم انسانی

۱) شامل۴۲۲ پرسش چهارگزينه‌اي همراه با پاسخ کلیدی ۲) ۳۰ سوال از کنکورهای سراسری داخل و خارج کشور (سال‌های ۹۱ تا ۹۴)
۳) ۳۵۶ پرسش‌چهارگزینه‌ای منتخب سؤالات آزمون‌های کانون و سایر منابع ۴) تبدیل ۳۶ تمرین‌ مهم کتاب درسی به پرسش چهارگزینه‌ای با هدف پوشش کامل کتاب درسی ۵) ۱۴ درسنامه‌ی کامل با استفاده‌ی آموزشی از رنگ دوم
یعنی:
۴۲۲=(کتاب درسی) ۳۶+(کانون و سایر منابع)۳۵۶+ (کنکور) ۳۰
همراه با: پاسخ تشریحی ویرایش جدید (منطبق بر آخرین تغییرات کتاب درسی)
كتاب جامعه‌شناسي سوم دبيرستان در سال تحصيلي ۹۱-۱۳۹۰ به‌طور كامل تغيير كرد و تاكنون كتاب كمك آموزشي مناسب و جامعي درباره‌ی آن عرضه نشده است. ما تلاش كرديم درسنامه‌اي متناسب با حجم مطالب و موضوعات كتاب درسي تأليف نماييم كه در عين غني بودن، از بيان ساده‌تري برخوردار باشد. مطالب و نكات درسي به‌گونه‌اي دسته‌بندي شده است كه يادگيري را براي دانش‌آموزان ساده‌تر مي‌كند. از آن‌جا كه در آزمون‌هاي پاياني سال سوم دبيرستان از سؤالات چهارگزينه‌اي استفاده مي‌شود و به دليل اين‌كه، جامعه‌شناسي از منابع آزمون سراسري ورودي دانشگاه مي‌باشد، سؤالات چهارگزينه‌اي استاندارد متناسب با نياز آموزشي دانش‌آموزان گرامي به همراه پاسخ تشريحي مربوطه در كتاب گنجانده شده است.
این کتاب شامل ۴۲۲ تست است، با توجه به این‌که از مباحث جامعه‌شناسی ۴ تست در کنکور اختصاصی رشته‌ی انسانی مطرح می‌شود می‌توان گفت به ازای هر سؤال کنکور حدوداً ۱۰۶ تست در این کتاب موجود است. در کنکور سال ۹۴ حدود ۵ سؤال از سؤالات این درس به صورت ترکیبی از سال‌های دوم، سوم و پیش‌دانشگاهی طرح شده است به همین دلیل، در این کتاب نیز در مباحث مرتبط، سؤالات ترکیبی گنجانده شده است.


  • ناشر: انتشارات کانون فرهنگی آموزش (قلم‌چی) - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 6.04 مگابایت - تعداد صفحات : ۰ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب آبي - جامعه شناسی ۲ سوم انسانی در فیدیبو

۲۹،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۹،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۳،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۶۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب آبي - جامعه شناسی ۲ سوم انسانی