کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی گروه انتشاراتی ققنوس و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

داستان دوستان

نسخه الکترونیک کتاب داستان دوستان به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

در این مجموعه، مراد ما از آوردن داستان‌های کوتاه و حکایت‌ها، تصحیح انتقادی متون کلاسیک یا نسخه‌شناسی نبوده و تنها با هدف ارائه نمونه‌هایی برای اقناع خواننده در بحث لزوم ایجاز و کوتاه‌نویسی در ادبیات منثور ایرانی صورت انجام یافته است و در گزینش هر داستان نیز معیار اصلی زیبایی اثر و از حیث محتوا و تکنیک‌های بیانی و میزان تأثیر آن در ذهن خواننده همانا کوتاه و موجز بودن هر حکایت بوده و گو این‌که در مراجعه به اصل هر کدام از این ده اثر کلاسیک ادب فارسی، بهترین و معتبرترین نسخ چاپی تصحیح شده مبنای کار قرار گرفته لکن در بعضی موارد ناچار از پاره‌ای تصحیحات و ویرایش‌ها بوده‌ایم تا متنی روان، آسان‌خوان و منطقی‌تر از حیث تکنیک‌های روایی و دستوری به دست داده شود. زیرا مراد اصلی این کتاب نمایاندن ایجاز در کلام و ارج نهادن به کوته‌نویسی است.

دانلود کتاب داستان دوستان در فیدیبو

۲۷،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۷،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران