کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی انتشارات کلید آموزش و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

همه آنچه می‌خواستید درباره یوگا بدانید (نسخه PDF)

نسخه الکترونیک کتاب همه آنچه می‌خواستید درباره یوگا بدانید (نسخه PDF) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

یوگا از دیگر روش های امادگی جسمانی همچون ایروبیک، دویدن و شنا برتر است؛جنبه های عاطفی و ذهنی فرد را پرورش میدهد و زیبایی درونی او را نمایان میسازد.
هدف یوگا کاستن از تنش های جسمی و روحی،و ارامش بخشیدن به بدن و روان است.هنگامی که بدن به تعادل برسد، وجودتان از ارامش اکنده خواهد شد. هاتا یوگا پاهای شما را قویتر میسازد،بر شادابی شما می افزاید و گردش خون،هماهنگی و تعادل شما را بهبود میبخشد.هم نوایی بدن و دم و بازدم،انسان را به مراقبه (مدیتیشن)سوق میدهد.

دانلود کتاب همه آنچه می‌خواستید درباره یوگا بدانید (نسخه PDF) در فیدیبو

۲۷،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۷،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

بهتر برای یادگیری یوگا چندین کتاب و چندیدن دیگاه رو مطالعه کرد
در 6 ماه پیش توسط hos...i44
خیلی خوب
در 8 ماه پیش توسط mah parin
خیلی مفید بود
در 1 سال پیش توسط هلیااا حسینیون
از من میشنوید خیلى سعى نکنید از روى کتاب ورزش کردن رو یاد بگیرید چون اگر تو اجراى حرکات دچار اشتباه بشید و فُرم بَدى به بدنتون بدید ممکنه آسیب ببینید...استفاده از فیلم آموزشى گزینه ى بهتریه
در 1 سال پیش توسط soheil
مطالب این کتاب رو کمتر تو کلاسهای یوگا با این جزئیات می‌گن
در 1 سال پیش توسط عطیه صالحی