فیدیبو نماینده قانونی انتشارات روزنه و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کتاب دكتر محمد ملكی
استادی برای همه فصول

نسخه الکترونیک کتاب دكتر محمد ملكی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب دكتر محمد ملكی

اولین بار که او را دیدم سی‌وپنج سال پیش بود، حدود ساعت ۳۰ :۸ صبح یک روز سرد نیمه دوم آذر ماه ۱۳۵۶ چند روز بعد از سالروز «۱۶ آذر». چند سالی می‌شد که رژیم شاه بعد از بگیر و ببندهای بسیار به مناسبت ۱۶ آذر یک تصمیم جدید و مؤثر گرفته بود. یکی، دو روز قبل و بعد از ۱۶ آذر از ورود دانشجویان به دانشگاه جلوگیری می‌کرد و تا هفته بعدش هم عملاً آب‌ها از آسیاب ریخته شده بود. آن سال هم از یک هفته قبل از ۱۶ آذر کلاس‌ها تعطیل شده بودند و فقط اساتید و کارکنان را اجازه می‌دادند وارد دانشگاه شوند. آن روز علی‌رغم آنکه چند روزی می‌شد که از «۱۶ آذر» می‌گذشت، مع‌ذالک مسئولین احتیاط را از دست نداده بودند و دانشگاه عملاً در محاصره گاردی‌ها بود. البته آن سال در مهرماه و در جریان افتتاح رسمی سال تحصیلی، که مقامات بلندپایه حکومتی همه ساله در آن حضور می‌یافتند، پدیده شگفت‌انگیزی هم درخصوص ۱۶ آذر اتفاق افتاده بود. در جریان یک سخنرانی رسمی، یکی از دانشجویان عضو حزب رستاخیز(۱) گفته بود که «واقعه تأسف‌آور ۱۶ آذر نتیجه بی‌مبالاتی و نواختن بی‌موقع زنگ تعطیلی کلاس‌ها در دانشکده فنی بوده». اهمیت موضوع در سخنان بی‌پایه و اساس آن دانشجو نبود، بلکه مهم آن بود که برای نخستین بار در یک گردهمایی رسمی حکومتی، نام «۱۶ آذر» برده شده بود و اینکه از آن حادثه به‌عنوان یک «فاجعه ملی» نام برده شده بود.


  • ناشر: انتشارات روزنه - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.19 مگابایت - تعداد صفحات : ۱۶۸ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب دكتر محمد ملكی در فیدیبو

۲۹،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۹،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۳،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۶۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب دكتر محمد ملكی

یک کتاب فوق‌العاده با تصویر سازی های عالی به قلم بسیار روان دکتر زیبا کلام. بعضی از جملات این کتاب یک دنیا حرف داره. واقعا دکتر محمد ملکی یک مرد شریف و بزرگی هست که باید همه در باره ایشون این کتاب رو بخوانند. من خودم قبل از مطالعه این کتاب خیلی با ایشون آشنا نبودم ولی بعد از مطالعه و جستجو در اینترنت پی بردم که مرد بسیار بزرگی هستند که واقعاً برای تمام فصول هستند.
در 1 سال پیش توسط
واقعا جوری با جزئیات نوشته شده که‌ من که متولد ده هفتاد هستم هم خیلی خوب و واضح میتونم اون روزا رو تجسم کنم ممنون استاد
در 2 سال پیش توسط