فیدیبو نماینده قانونی انتشارات کتاب نیستان و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب کرشمه خسروانی، یا، مخاف بیداد به طرز همایون

کتاب کرشمه خسروانی، یا، مخاف بیداد به طرز همایون
نسخه PDF

نسخه الکترونیک کتاب کرشمه خسروانی، یا، مخاف بیداد به طرز همایون به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۴,۲۶۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب کرشمه خسروانی، یا، مخاف بیداد به طرز همایون

یزید: که پیداست در بستر بیماری خفته بوده، از جا بلند شده، روانداز خود را کنار زده و هم‌چنان که بر تخت نشسته، شروع به شرح و بازآفرینی واقعه می‌کند، بی‌آنکه مخاطبش معلوم باشد. آرام آرام بر اثر هیجان ناشی از تداعی واقعه از جا بر می‌خیزد و قصه‌اش را نمایش می‌دهد. یزید: رفته بودم برای آهو کمند بیندازم که به کمند آهو در آمدم. آهوی زنده می‌خواستم، که در قماری احمقانه، صید آن به گردنم افتاده بود. در صحرایی دورتر از شام و نزدیک‌تر به عراق که اسمش را گذاشته‌ام صحرای عشق، چشمه و جویبار و برکه‌ای است که آبشخور آهوان شده. قصدم این بود که پشت صخره‌ای در آن نزدیکی به کمین بنشینم و وقت خوردن آبب برایشان کمند بیندازم.

ادامه...

نظرات کاربران درباره کتاب کرشمه خسروانی، یا، مخاف بیداد به طرز همایون

بد نبود اما داستان پردازی خیلی هم جذاب و زیبا نبود، فیلمنامه بود بنظرم، و البته یک سوال برام پیش اومد: امام حسین علیه السلام واقعا یک زن رو عقد کردن و طلاق دادن؟ آخه با این وجود که کار شرافتمندانه ای بود، اما طلاق عرش خدا رو می لرزونه و حلال هم هست اما برای یک معصوم ترک اولی به حساب میاد پس با این حساب بعیده که این از صحت کامل برخوردار باشه چون امام میتونستن اون خانم رو با صیغه مدت دار محرم کنن و این قضیه هم پیش میرفت و اصلا طلاقی رخ نمیداد. دوست دارم بدونم اصل ماجرا از لحاظ روایی و تاریخی چیه و این آیا واقعا رخ داده یا نه. اگر کسی اطلاعاتی در این باره داره سپاسگزارم اگه بیان کنه. در پناه امام حسین علیه السلام روحی له الفداء
در 2 سال پیش توسط بنی آدم
عالی مثل همیشه بی نظیریود
در 8 ماه پیش توسط han...943