فیدیبو نماینده قانونی انتشارات درسا و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

آدم‌های سمی

نسخه الکترونیک کتاب آدم‌های سمی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
آدم‌های سمی

محتوای این کتاب در دو بخش کلی دسته‌بندی شده است. قسمت اول شامل آزمون تشخیص و شناسایی افراد سمی و دسته‌بندی افراد سمی به سی نوع متفاوت است، که شما را قادر به تشخیص افراد سمی اطرافتان می‌کند. همچنین با مطالعه‌ی این بخش شما تا حدی در می‌یابید که چرا این افراد این‌گونه‌اند.
در بخش دوم، به شما ده فن آموخته می‌شود تا با به‌کارگیری آنها قادر باشید به شکل مؤثر با یک فرد سمی مقابله کنید و دیگر ناچار به درون‌ریزی احساسات منفی خود نباشید. همچنین شما بعد از مطالعه و به‌کارگیری این کتاب قادر خواهید بود روابط خود را با یک فرد سمی بهبود بخشید یا برای همیشه او را از دایره‌ی معاشران خود کنار بگذارید.
مطالعه‌ی این کتاب می‌تواند اشک به چشمان شما بیاورد یا حتی باعث خنده‌ی شما شود زیرا این مطالب شما را به یاد تجربیات تلخ خود در برخورد با چنین افرادی می‌اندازد.
نهایتا این کتاب طوری تدوین و طراحی شده که به شما کمک کند از خود فرد بهتری بسازید و خود نیز برای دیگران یا خود فردی سمی نباشید. با دانستن اینکه چگونه افراد سمی اطراف خود را هدایت کنید و چگونه از تشویش و فشار عصبی خود بکاهید و چگونه از گفتار مؤثرتری استفاده کنید، در روابط شغلی و کاری خود نیز فردی موفق‌تر خواهید بود. دانستن اینکه چگونه با افراد منفی در اطراف خود برخورد کنید و چگونه خود را از انرژی‌های منفی آنها در امان نگه دارید باعث بالارفتن اعتمادبه‌نفس شما می‌شود و درنتیجه احساس کامیابی بیشتری خواهید کرد.


  • دسته بندی:
  • ناشر: انتشارات درسا - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 2.19 مگابایت - تعداد صفحات : ۳۷۶ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب آدم‌های سمی در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب آدم‌های سمی

کتابی فوق العاده و مفید! توصیه می کنم هر کسی باید این کتاب رو بخونه، راهکارهایی واسه مقابله با افرادِ با خلق و خوی بیمار و بدرفتار ارائه میده که بیشتر وقتا خوبم جواب میده. من خودم شخصا قبل از مطالعه ی این کتاب و علم به راهکارهاش، بعضی از شگردا رو در مواجهه با افراد سمی و بداخلاق بکار بستم و انصافا نتیجه بخش بوده. مرسی فیدیبو
در 2 ماه پیش توسط
هدف چیه؟ چرا حالا که کتاب الکترونیکی هست قیمت ها رو مناسب تر نمیزنید که افراد بیشتری بتونن بخرن؟ شما که پول کاغذ و چاپ و ... نمی‌دید ، پس لطفاً هزینه خرید کتاب رو کمتر کنید. ممنون
در 3 ماه پیش توسط
کتاب فوق العاده بود
در 3 ماه پیش توسط
چرا درگاه پرداخت اینترنتی خطا رخ میده
در 3 ماه پیش توسط
بخوانید نظر دهید . شاید اگر تا به حال با این افراد مواجه نشدید خدا را شکر سعادتمندید ... الهی شکر . کسانی که با افراد دارای اختلالات شخصیتی مواجهه دارند مطالب کتاب را سودمند می یابند . کتاب بزبان ساده personality disorder را درس می‌دهد که خودش چند واحد درسی روانشناسی دانشگاه است . بازخوردهای منفی به این کتاب خود جای بسی تامل و تعمق دارد ، ریشه را باید در خود یافت . و گرنه نقد هر کتابی بسیار سودمند است .
در 4 ماه پیش توسط