فیدیبو نماینده قانونی انتشارات سیته و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب چرا تبليغات محيطی؟

کتاب چرا تبليغات محيطی؟

نسخه الکترونیک کتاب چرا تبليغات محيطی؟ به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

درباره کتاب چرا تبليغات محيطی؟

چرا تبلیغات محیطی؟» مجموعه‌ای نوشتاری از انجمن تبلیغات محیطی آمریکاست. همه ما بی آنکه بخواهیم و یا حتی متوجه شویم، به طور روزانه با تبلیغات محیطی ارتباط داریم. اما چقدر درباره این شکل از تبلیغات می‌دانیم؟ در علوم ارتباطات، تبلیغات محیطی دارای اهمیت بسیاری است و از آن به عنوان یک رسانه یاد می‌شود. این رسانه ضمن برعهده‌‌داشتن رسالت انتقال بی‌واسطه‌ی پیام بی‌واسطه به مخاطبان، پیوستگی چرخه‌ی حضور رسانه‌ای را نیز حفظ می‌کند و در تمام مراحل اطلاع‌رسانی و تبلیغات‌، ‌روندی یکنواخت پدید می‌آورد. کتاب «چرا تبلیغات محیطی؟»، برگرفته از کتاب‌های آموزشی انجمن تبلیغات محیطی آمریکا درباره‌ی عملکرد یک نام تجاری‌، رفتار مشتریان‌، تشریح رسانه‌ی تبلیغات محیطی‌، مقایسه‌ی ارزش رسانه‌ها‌، ‌قدرت بی‌همتای رسانه‌ی تبلیغات محیطی‌، اندازه‌گیری تبلیغات محیطی، طراحی مؤثر برای تبلیغات محیطی و ... را به طور کامل توضیح می‌دهد. در بخشی از کتاب «چرا تبلیغات محیطی؟» می‌خوانیم: «رفتار خرید، تابعی از یک سلسله اقدامات علمی- عملی است که به چرخه‌ی آن از مرحله‌ی نیازسنجی جامعه تا مرحله‌ی خدمات پس از فروش، مارکتینگ (بازارسازی) گفته می‌شود. بازارسازی اصول و ارکان متعددی از جمله استراتژی ترویج (Promotion Strategy) تبلیغات به معنای عام آن، زیرمجموعه‌ی این بخش است. زمانی که طبق اصول علمی- تحقیقاتی، چارچوب عملیات ترویج مهیا شد، نیازمند انتخاب رسانه‌هایی متناسب با هدف هستیم. در این میان، یکپارچگی اقدامات ترویجی از اهمیت بسزایی برخوردار است. این امر نیازمند پیوستگی چرخه‌ی عملکرد رسانه برای انتقال پیام به مخاطبان است. رسانه‌ی تبلیغات محیطی ضمن برعهده داشتن رسالت انتقال بی‌واسطه پیام بی‌واسطه به مخاطبان، پیوستگی چرخه‌ی حضور رسانه‌ای را نیز حفظ می‌کند و در همه‌ی مراحل اطلاع‌رسانی و تبلیغات، روندی یکنواخت پدید می‌آورد».

ادامه...
  • ناشر انتشارات سیته
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 13.74 مگابایت
  • تعداد صفحات ۲۵۴ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب چرا تبليغات محيطی؟

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:۱. عملکرد یک نام تجاری

نام های تجاری، برای رقابت در بازار، با انتخاب کالاها و خدمات متفاوت، با استفاده از شبکه های توزیع و یا با تاثیرگذاری بر سلیقه ی مشتریان، سهم بیشتری از بازار را برای خود طلب می کند.

طبق نظر «پروفسور شولتز(۱)»، در آینده رقابت بر سر قیمت، سودآوری تولیدات یا مزیت شبکه های توزیع، باعث برتری نخواهد بود. تنها چیزی که به برتری می انجامد، خیلی ساده و روشن، اعتبار نام های تجاری است. آنها برای پیشرفت در آینده، به پایبندی مشتریان نیازمندند. بازار آینده، متعلق به نام های تجاری قوی تر است.
آنچه که به یک نام تجاری اعتبار می بخشد، آشنا بودن آن برای مخاطب، در معرض دید بودن و حفظ این موقعیت است.به همین علت، پس از فرو ریختن دیوار آهنین و فروپاشی «شوروی(۲)»، بسیاری از شرکت های آمریکایی، قبل از ارائه ی محصولات خود، اقدام به تبلیغ آنها در روسیه کردند. آنها بدین طریق می خواستند نامشان را به مشتریان شناسانده و قبل از ورود به کشور، در آنها علاقه مندی نسبت به محصولات خود ایجاد کنند.

۲. رفتار مشتریان

امروزه زمان یک کالای باارزش است. ما زمان را به این امید که در آینده وقت بیشتری داشته باشیم، صرف، پس انداز یا حفظ می کنیم.سرعت بالای زندگی نوین، سبب تغییر در شیوه ی زندگی بسیاری از مصرف کنندگان شده است. ساعت های کاری قابل انعطاف برای مشاغل تخصصی، تعطیلات آخر هفته، امکان خرید ۲۴ ساعته، امکانات پیشرفته ی تکنولوژی و فعالیت های روزافزون در زندگی شهری، همگی باعث شده است که بیشتر مردم خواستار استانداردهای بالاتری در زندگی خود شوند.تقریباً هر سال بیش از ۱۳۰ میلیون آمریکایی، برای رفتن به محل کار خود، هر روز سفرهای درون شهری یا بین شهری می کنند. هرچه می گذرد، ما زمان بیشتری را در اتومبیل، هواپیما، قطار، اتوبوس و یا مترو صرف می کنیم. این به معنای سالانه بیش از ۶ تریلیون کیلومتر جابه جایی است. در حقیقت، از چهل سال پیش تا حال، میزان جابه جایی، یکصد و پنجاه درصد افزایش داشته است. هر آمریکایی در هفته به طور متوسط ۳۰۰ کیلومتر با وسیله ی نقلیه ی شخصی اش رانندگی می کند که این رقم هر سال بالاتر می رود.امروزه خیلی از مشتریان (خریداران بالقوه)، پدیده ی جدیدی به نام سفر درون شهری زنجیره ای را تجربه می کنند. به طور معمول یک مرد بالغ پس از ترک منزل به سمت محل کار، احتمالاً فرزندانش را هم به مدرسه می رساند و بعد از پایان کار، برای ورزش کردن سری هم به یک باشگاه ورزشی می زند یا برای معاینه ی پزشکی نزد دکتر یا دندان پزشکش می رود یا شاید هم به قصد دیدن مسابقه ی فوتبال پسرش به زمین بازی برود و هنگام غروب به منزل باز گردد.نظرات کاربران درباره کتاب چرا تبليغات محيطی؟

ترجمه ی خوبی نداره متاسفانه
در 2 سال پیش توسط shr...k59