فیدیبو نماینده قانونی انتشارات درسا و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

ماهی قرمز بزرگ ، همه می‌خواهند دنيا را تغيير دهند، ولی هيچ‌كس به‌دنبال تغيير خود نيست

نسخه الکترونیک کتاب ماهی قرمز بزرگ ، همه می‌خواهند دنيا را تغيير دهند، ولی هيچ‌كس به‌دنبال تغيير خود نيست به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
ماهی قرمز بزرگ ، همه می‌خواهند دنيا را تغيير دهند، ولی هيچ‌كس به‌دنبال تغيير خود نيست

حتما تابه‌حال آدم‌هایی را دیده‌اید که به معنای واقعی کلمه سرگردان و پریشان احوال هستند. آنها به‌راحتی هر چه را که اقبال برای‌شان رقم بزند می‌پذیرند. بعضی از آنها به‌ندرت و برحسب اتفاق به نتیجه‌ای می‌رسند یا موفقیتی کسب می‌کنند، ولی اغلب آنان عمری را با ناامیدی و ناخشنودی می‌گذرانند. این کتاب برای این قبیل آدم‌ها نوشته شده است. تفاوت کشورهای فقیر و ثروتمند ربطی به قدمت آنها ندارد. مصر بیش از سه‌هزار سال تاریخ مکتوب و حتی بیش از آن تاریخ غیرمکتوب دارد و در عین حال کشور فقیری است، درحالی‌که کشورهای جدیدی چون کانادا، زلاندنو، یا استرالیا که تا یک قرن پیش وضعیت مطلوبی نداشته‌اند، کشورهایی توسعه‌یافته و ثروتمند به‌شمار می‌آیند.
تفاوت کشورهای فقیر و ثروتمند حتی در میزان منابع قابل بهره‌برداری آنها هم نیست. ژاپن کشوری است که هشتاد درصد مساحت آن را کوه‌های غیرقابل زراعت و نامساعد برای دامداری پوشش داده است، درحالی‌که این کشور دومین ابرقدرت اقتصادی جهان پس از امریکاست.
تفاوت این کشورها و کشورهای فقیر، رفتار و طرز برخورد مردم آنهاست. اگر رفتار مردم کشورهای ثروتمند را تحلیل کنیم، خواهیم دید که اغلب آنها در زندگی خود از اصول خاصی پیروی می‌کنند.

در کشورهای فقیر تعداد اندکی از مردم از این اصول پیروی می‌کنند. چه بسیار کشورهایی که تمدن آنها بیانگر شکوه و عظمت‌شان در گذشته است، اما آینده برای آنها در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.
رفتارهای سازنده‌ی فردی است که هر جامعه را می‌سازد و این کتاب سعی دارد چنین رفتارهایی را بیاموزد.


  • دسته بندی:
  • ناشر: انتشارات درسا - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.21 مگابایت - تعداد صفحات : ۲۵۱ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب ماهی قرمز بزرگ ، همه می‌خواهند دنيا را تغيير دهند، ولی هيچ‌كس به‌دنبال تغيير خود نيست در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب ماهی قرمز بزرگ ، همه می‌خواهند دنيا را تغيير دهند، ولی هيچ‌كس به‌دنبال تغيير خود نيست

تقلید ضعیف و درهمی از مجموعه کتابهای موفقیتی خارجی بود . برای من که کتابهای خوب زیادی در این موضوعات خوندم این کتاب خسته کننده و کسالت آور بود و از معدود کتابهایی شد که نیمه کاره رها کردم
در 6 ماه پیش توسط
بهترین کتاب روانشناسی موفقیتی بود که توی عمرم خونده بودم ۴۰۰ صفحه رو نتونستم زمین بزارم و با اشتیاق تا انتها خوندم عالی و بی نظیره مطالبی توش هست که تو هیچ کتاب موفقیت دیگه ای نخونده بودم دیدگاه آدم رو نسبت به یک سری مسایل باز و تغییر میده عااااالییییییه
در 7 ماه پیش توسط
از نظر من کتاب خوبیه. یه جورایی اصول انسان بودن رو توضیح میده. چطور میشه یه شخصیت مثبت تاثیرگذار بود.
در 10 ماه پیش توسط
عالیه
در 10 ماه پیش توسط
خوندن این کتاب رو حتماً پیشنهاد می کنم در مواقعی که وقت خالی دارین!!! یه مشاور رایگان برای زندگی و آینده ی ما :)
در 11 ماه پیش توسط