فیدیبو نماینده قانونی نشر نی و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

تاریخ مختصر اندیشه‌های اقتصادی(نسخه PDF)

نسخه الکترونیک کتاب تاریخ مختصر اندیشه‌های اقتصادی(نسخه PDF) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
تاریخ مختصر اندیشه‌های اقتصادی(نسخه PDF)

کتاب «تاریخ مختصر اندیشه‌های اقتصادی»، نوشته بو ساندلین ، ریچارد وندراک و هانس میکائیل تراتوین است.
این کتاب دریچه‌ای برای ورود به تاریخ وسیع عقاید اقتصادی در جهان است. هدف کتاب مرور کلی و مختصر مهم‌ترین و تأثیرگذارترین مکاتب اقتصادی از آغاز تاکنون است.
هر فصل از این کتاب یک نظام اقتصادی را شرح می‌دهد و مختصر بودن آن به دلیل تمرکز بر آراء تعداد اندکی از مهم‌ترین نظریه‌پردازان هر مکتب است.
عقاید اقتصادی قبل از کلاسیک‌ها، اقتصاد سیاسی کلاسیک‌ها، اقتصاد نئوکلاسیک، مکاتب تاریخی و نهادگرایی، اقتصاد کلان پولی، مکاتب حدید، و تحول مکتب کلاسیک مهم‌ترین فصول کتاب را تشکیل می‌دهند. مطالب این کتاب یک پیش‌نیاز ضروری برای بسیاری از درس‌های رشته‌ی اقتصاد است و دانشجویان، پژوهشگران و فعالان حوزه‌های اقتصادی می‌توانند از آن به‌عنوان یک منبع ارزشمند استفاده کنند.
در پیشگفتار کتاب «تاریخ مختصر اندیشه‌های اقتصادی» می‌خوانیم:
«این یک کتاب کوچک فوق‌العاده جذاب درباره تاریخ اندیشه‌های اقتصادی است، آنچه بیشتر با نام تاریخ عقاید اقتصادی می‌شناسیم. هدف کتاب رقابت با کتاب‌های جامع، عالی و مناسب تدریس در یک دوره کامل یا درس عقاید اقتصادی نیست. هدف کتاب مرور کلی، مختصر و مفید دوره‌هایی است که تاریخ عقاید اقتصادی تنها بخش کوچکی از آن را تشکیل می‌دهد. بی‌شک معلم‌ها اغلب مایل هستند تا چنین شرح مختصری را در دوره‌های مقدماتی رشته اقتصاد ارائه کنند، اما اکثراً کتاب‌های درسی برای تأمین این هدف بیش‌ از حد جامع (پر صفحه و گران) هستند. مختصر بودن کتاب ناشی از تمرکز بر روی آراء تعداد کمی از فیلسوفان و نظریه‌پردازان هر مکتب است، به‌جای آن‌که عقاید ارزشمند و گران‌قدر تمام اقتصاددان‌های آن مکتب را بررسی کنیم. کتاب را با شرح کوتاهی در پاسخ به این پرسش که «چرا مطالعه تاریخ اندیشه‌های اقتصادی مفید است؟» آغاز می‌کنیم و با ارائه فهرستی طولانی از کتاب‌های پیشنهادی برای مطالعه بیشتر به پایان می‌بریم».


  • دسته بندی:
  • ناشر: نشر نی - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.22 مگابایت - تعداد صفحات : ۱۹۹ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب تاریخ مختصر اندیشه‌های اقتصادی(نسخه PDF) در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب تاریخ مختصر اندیشه‌های اقتصادی(نسخه PDF)

خواهشا پی دی اف نذارید سخته خواندنش. من بخاطر اینکه پی دی اف بود نخریدم
در 6 روز پیش توسط
اگه میشه کتاب صوتیش هم رو هم تولید کنید
در 8 ماه پیش توسط
من نمیتوانم فایل PDF مکمل کتاب های مذکور را دریافت کنم ، لطف نموده برای راهنمایی نماید دانلود فایل PDFکتاب های مذکور را و همچنان خارج از فدیو در فولدر دیگر چطور انتقال دهم .
در 11 ماه پیش توسط
فقط به خاطر اینکه پی دی افه از خریدش منصرف شدم. خیلی ها رو موبایل میخونن.
در 12 ماه پیش توسط
کلا ترجمه های دکتر ارباب شاهکاره. به طور وسواس گونه ای ترجمه می کنه و بسیار روانه
در 1 سال پیش توسط