فیدیبو نماینده قانونی گروه انتشاراتی ققنوس و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

شخصیت‌ها: آدولف هیتلر: دیکتاتور آلمان نازی

نسخه الکترونیک کتاب شخصیت‌ها: آدولف هیتلر: دیکتاتور آلمان نازی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
شخصیت‌ها: آدولف هیتلر: دیکتاتور آلمان نازی

وقتی هیتلر در سی‌ام ژانویۀ ۱۹۳۳ صدراعظم آلمان شد ــ یعنی دومین مقام بلندپایۀ کشور ــ تقریباً یک‌شبه دست به تغییراتی بزرگ زد. او حقوق مدنی اساسی مثل آزادی بیان و آزادی مطبوعات را برچید. در ماه مارس، اولین اردوگاه زندانیان سیاسی در داخائو در جنوب آلمان برپا شد. این اردوگاه ابتدا زندان مخالفان عقیدتی هیتلر بود. سپس یهودیان به صورت ویژه از جامعه جدا شدند و در معرض زندان و شکنجه قرار گرفتند. یهودیانِ بیرون از اردوگاه‌ها به شیوه‌های دیگر، از تحریم کسب و کار تا از دست دادن شغل و حقوق شهروندی، آزار و اذیت می‌شدند. تا زمان برگزاری المپیک بیش از هفتاد زندانی در داخائو کشته شدند؛ تقریباً دو زندانی در هر ماه.
مردم کشورهای دیگر از این اتفاقات باخبر بودند. بسیاری کوشیدند که کشورهایشان المپیک برلین را تحریم کنند. با وجود این، مسابقات طبق برنامه و با شرکت ۴۹ کشور که در آن زمان رکوردی به حساب می‌آمد، برگزار شد. ایالات متحده نیز جزو این کشورها بود و پس از آلمان بزرگ‌ترین تیم را داشت.
جهان می‌خواست ببیند هیتلر مسابقات را چگونه اداره می‌کند. آیا در تیم آلمان فردی یهودی حضور خواهد داشت؟ در این زمان یهودی‌های آلمان از حضور در فروشگاه‌ها، رستوران‌ها، استخرهای عمومی، کلوب‌های ورزشی، پیست‌‌های اسکی، سواحل دریا و دیگر نقاط آلمان منع شده بودند. جهان می‌خواست ببیند با ورزشکاران دیگر کشورها چگونه رفتار می‌شود؟


  • دسته بندی:
  • ناشر: گروه انتشاراتی ققنوس - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 6.28 مگابایت - تعداد صفحات : ۱۱۱ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب شخصیت‌ها: آدولف هیتلر: دیکتاتور آلمان نازی در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب شخصیت‌ها: آدولف هیتلر: دیکتاتور آلمان نازی

این کتاب کتابیست ایدولوژیک که اصلا به صورته بی طرفانه نوشته نشده بود هیتلر در طول ۶ سال آلمان رو از بزرگترین رکوده کله دورانش نجات داد باعث پیشرفت های زیادی در تمامیه صنایع آلمان شد و ....
در 2 ماه پیش توسط
عالی بود
در 3 ماه پیش توسط
بعضی از صفحات کتاب رو مطالعه کردم.چیزی که مشخص است این است که کتاب بسیار ناعادلانه نوشته شده است.خدمتی که هیتلر انجام داد تا به امروز قابل مشاده است و نباید چنین انسان خدمت گذاری اینگونه قضاوت شود...
در 5 ماه پیش توسط
بد
در 10 ماه پیش توسط
دید یک طرفه و غیر منطقی نویسنده کاملا بارز است
در 10 ماه پیش توسط