کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی انتشارات کتاب کوله‌پشتی و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

ده روز با داعش از درون دولت اسلامی

نسخه الکترونیک کتاب ده روز با داعش از درون دولت اسلامی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
ده روز با داعش از درون دولت اسلامی

ده روز با داعش کتابی است بسیار خواندنی، جذاب، دقیق و موشکافانه. این کتاب، شرح سفر جسورانه‌ی ده روزه‌ی یورگن تودنهوفر روزنامه‌نگار آلمانی است به همراه پسرش و یکی دیگر از دوستان وی به قلمرو دولت اسلامی یا داعش. او در فصل‌های ده‌گانه‌ی این کتاب، مقدمات و ماجراهای پیش از سفر، شرح عینی ده روز اقامت و نیز پایان سفرشان را به دقت، بازگو می‌کند. نویسنده نه فقط در میان مردم و خوانندگان آگاهش در جهان غرب، روزنامه‌نگاری سرشناس، حقیقت‌گو و منصف شناخته می‌شود؛ بلکه در دنیای اسلام هم تصویری مقبول و محترم دارد؛ زیرا گزارش‌های او تا به امروز منصفانه و خالی از غرض‌های شخصی و استعمارگرانه بوده است. در عوض، نویسنده‌ی این دفتر از سوی رسانه‌های سرمایه‌داری غرب با القاب دهان پرکنی همچون خیانت‌کار یا خائن به تمدن غرب، عضوی خطرناک، دوست دیکتاتورها، دوست بغدادی و... به کرّات مورد استقبال شایان قرار گرفته است!
اما این خبرنگار جسور بی‌اعتنا به این بی‌انصافی‌ها همچنان به کار خویش ادامه می‌دهد. او تاکنون به بیشتر مناطق خبرخیز و بحرانی سفر کرده است.
او در کشورهای لیبی، افغانستان، لبنان، عراق، سوریه، یمن و مناطق دیگر با نام­آشنایان بسیاری در عرصه‌ی سیاست دیدار کرده و شرح این دیدارها را به تفصیل بیان کرده است.


  • دسته بندی:
  • ناشر: انتشارات کتاب کوله‌پشتی - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 4.47 مگابایت - تعداد صفحات : ۳۱۲ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب ده روز با داعش از درون دولت اسلامی در فیدیبو

۲۷،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۷،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب ده روز با داعش از درون دولت اسلامی

بسیار کتاب خوب و جالبی بود جاداره از مترجم خوبش تشکر کنم که بسیار خوب و روان ترجمه کرده بود دید بسیار خوبی در مورد داعش بهم داد و متشکرم از شهیدانی که نه مدافع حرم بلکه مدافع حریم ایرانمون بودن ما با حیوانهایی رودرو بودیم که از ادعای کشتن پانصد میلیون از شیعیان ترسی نداشتن
در 5 ماه پیش توسط حامد افشاری
پیشنهاد می کنم برای آشنایی بیشتر با داعش و بنیان گذار اون ، کتاب "حیفا" رو هم بخونید
در 5 ماه پیش توسط dat...000
خیلی کتاب خوبیه.متنش روونه و خسته کننده نیست.البته خوب این به ترجمه اش هم بستگی داره!!
در 6 ماه پیش توسط امیرسعید امینی
واقعا عالی هست ممنون
در 1 سال پیش توسط مرتضی ت
جنایت میرزا اولنگ افغانستان نمونه کوچک جنایت و تفکر ضد انسانی این جانیان داعشی است
در 1 سال پیش توسط من کنت مولاه فهذا علی مولاه