فیدیبو نماینده قانونی ویدا و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

نغمه‌ی آتش و یخ ۵ :رقص با اژدهاها(کتاب دوم)

نسخه الکترونیک کتاب نغمه‌ی آتش و یخ ۵ :رقص با اژدهاها(کتاب دوم) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
نغمه‌ی آتش و یخ ۵ :رقص با اژدهاها(کتاب دوم)

با آن­که تاریکی زندان گرگ را در بر گرفته بود، دیووس باز هم می‌توانست حس کند که آن روز صبح اتفاق شومی در راه است. او با شنیدن سروصداها به طرف درِ اتاقی که در آن زندانی بود خزید، اما درِ چوبی قطور بود و او نمی‌توانست کلمات را به خوبی بشنود. سحر از راه رسیده بود، اما گارت هنوز برایش صبحانه نیاورده و این موضوع نگرانش کرده بود. درون لانۀ گرگ، همۀ روزها شبیه هم بود و هر تغییری هم که رخ می‌داد معمولاً ناخوشایند بود. دیووس با خودش گفت: "امروز ممکنه روز مرگم باشه. به احتمال زیاد گارت داره بانو لو رو تیز می‌کنه."
او آخرین حرف وایمن مندرلی را فراموش نکرده بود: «این موجود پست رو به لانۀ گرگ ببرید و سر و دست‌هاش رو قطع کنید. تا زمانی که سر این قاچاقچی رو با یه پیاز بین دندون‌هاش بالای نیزه نبینم، نمی‌تونم یه لقمه هم غذا بخورم.» دیووس هر شب با همین کلمات به خواب می‌رفت و هر روز با آن‌ها بیدار می‌شد. اگر هم فراموش می‌کرد، گارت با کمال میل به یادش می‌آورد. او نام دیووس را مرد مُرده گذاشته بود. صبح‌ها می‌آمد و می‌گفت:
«فرنی برای مرد مرده.» و شب‌ها: «شمع رو خاموش کن، مرد مرده.»


  • دسته بندی:
  • ناشر: ویدا - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 3.46 مگابایت - تعداد صفحات : ۵۵۲ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب نغمه‌ی آتش و یخ ۵ :رقص با اژدهاها(کتاب دوم) در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب نغمه‌ی آتش و یخ ۵ :رقص با اژدهاها(کتاب دوم)

محفل فرزندان جنگل، که شاخه‌ای از سایت وینترفله، ترجمه‌ی کتاب پنجم رو شروع کرده. ترجمه بسیار خوب و بدون سانسوره. می‌تونید فصل‌ها رو رایگان از کانالشون دانلود کنید و بخونید و لذت ببرید. @ChildernOfForestOrder
در 8 ماه پیش توسط
من این مجموعه رو تموم کردم و بی صبرانه منتظرم که کتابهای بعدیش چاپ و ترجمه بشه. به جرأت میتونم بگم که مجموعه نقمۀ یخ و آتش یک شاهکاره.
در 1 سال پیش توسط
بزرگترین خیانتی که ناشر این سری کتابها کرده، استفاده از این مترجمه. واقعا افتضاح بود. اگر تا حالا شروع به خواندن کتاب نکردید به این ترتیب استفاده کنید جلد اول و دوم ترجمه خانم مشیری جلد سوم و چهارم ترجمه گروه وینترفیل جلد پنجم ترجمه آقای افشین اردشیری انتشارات آذرباد
در 1 سال پیش توسط
ترتیب کتاب ها : بازی تاج و تخت _ جلد اول بازی تاج و تخت _ جلد دوم بازی تاج و تخت _ جلد سوم نبرد پادشاهان _ جلد اول نبرد پادشاهان _ جلد دوم طوفان شمشیر ها _ جلد اول طوفان شمشیر ها _ جلد دوم جشنی برای کلاغ ها _ جلد اول جشنی برای کلاغ ها _ جلد دوم رقصی با اژدهایان _ جلد اول رقصی با اژدهایان _ جلد دوم رقصی با اژدهایان _ جلد سوم دو کتاب بعدی یعنی : باد های زمستان و رویای بهار هنوز منتشر نشده (جهانی)
در 1 سال پیش توسط
کتاب خیلی خوب و مهیجی بود ولی به نظرم ترجمه اسمهای کتاب به فارسی کار درستی نبود
در 1 سال پیش توسط