دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۶۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب جهانگشای عادل فیدی‌پلاس

کتاب جهانگشای عادل
عج، تاریخچه امام زمان و گزیده روایات مربوط به آن حضرت

نسخه الکترونیک کتاب جهانگشای عادل به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

درباره کتاب جهانگشای عادل

مشیت الهی بر این موضع قرارگرفت که آخرین حجت خدا از دیده‌ها پنهان شود و از مسند خلافت و حکومت ظاهری تا زمانی که بشریت به رشد فکری و آرمانی رسیده‌باشد، برکنار باشد، اما آنچه اهمیت دارد این است که شیعیان هرگز نباید گرفتار در تیرگی روزمرِه‌گی‌ها و روزمرگی‌ها شده، و ارتباطشان با امامشان فراموش یا کمرنگ شود، زیرا ایشان حاضر و ناظر بر ما هستند و مطابق با حدیثی شیعیان و دوستان خود را به‌نام می‌شناسند و از آن‌ها یادمی‌کنند. به‌خصوص که زمان غیبت، زمان فتنه است. پس ما باید تاریخ امام زمان را بازشناسیم و ذهن و دل خود را نسبت به آن وجود نورانی پیوسته هشیار نگه‌ داریم و غبار غیبت را از سر و روی ذهن و اندیشه‌مان برگیریم و تفکر خویشتن را به یاد آن‌حضرت آباد سازیم. امیرمؤمنان(ع) در فرازی از نهج البلاغه در ارتباط با غیبت امام زمان می‌فرماید: آن گاه خداوند (پس از مدتها سرگردانی) کسی را که پراکندگان را گرد‌آورد و به هم پیوندد، بر شما آشکارسازد. پس در آنکه دست به کاری نمی‌زند، طعن مزنید و از آنکه از شما روی در پوشیده، نومید مشوید. ای بسا که یک پای در کار نبود و پای دیگر بر جای ثابت ماند و پس از چندی هر دو پای درست شود و به کار افتد.

ادامه...

مشخصات کتاب جهانگشای عادل

بخشی از کتاب جهانگشای عادل

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب جهانگشای عادل

بسیار جالب و آموزنده
در ۴ سال پیش توسط a.i...i65 ( | )