Loading

چند لحظه ...
کتاب رازهای کسب ثروت

کتاب رازهای کسب ثروت

نسخه الکترونیک کتاب رازهای کسب ثروت به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف salam این کتاب را در اولین خریدتان با «۹۰٪ تخفیف» بخرید!

درباره کتاب رازهای کسب ثروت

راز دستیابی به موفقیت فردی این است که با خود واقعی‌تان رو راست باشید و به بیشترخواهی ادامه دهید. برای نیل به موفقیت فردی، صرفاً شاد بودن کافی نیست؛ بلکه لازم است در طلب آرزوها و خواسته‌های خود بیشتر رشد کنید. تمایل و اشتیاق نوعی قدرت است. زمانی‌که واقعاً بیشتر می‌خواهید، آن را به‌دست می‌آورید. کسانی‌که بیشتر ندارند، نمی‌توانند اجازه‌ی بیشتر داشتن را نیز به خودشان بدهند. در برخی حالت‌ها، ممکن است ایده‌ی بیشترخواهی را دوست داشته باشند، اما همه‌ی راه را نمی‌روند و آن را از ته دل نمی‌خواهند. برای کسب موفقیت بیرونی، باید آن را به‌قدری بخواهیم که وقتی آن را به‌دست نمی‌آوریم از نداشتن آن آسیب ببینیم. در همین زمان، باید بیاموزیم چگونه آن آسیب‌ها را التیام بخشیم تا بتوانیم طعم شادی درونی را بچشیم. هنگامی‌که در مقابل امواج احساسات منفی مانند ناراحتی، ناامیدی و مانند این‌ها ایستادگی می‌کنیم، باید قادر باشیم لذت، عشق، اطمینان و آرامش درونی را آگاهانه بیابیم و آرزوی موفقیت بیرونی را در سر بپرورانیم.

ادامه...

مشخصات کتاب رازهای کسب ثروت

بخشی از کتاب رازهای کسب ثروت

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب رازهای کسب ثروت

مطالب کتاب فوق العاده کاربردی است .مانند یک راهنمای خوب به تمام سوالاتم برای شروع یک کارجدید پاسخ داده..
در ۲ سال پیش توسط 919...582 ( | )
عالی
در ۱ سال پیش توسط pej...ehi ( | )
خوبه
در ۴ سال پیش توسط mon...002 ( | )