کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی انتشارات لیوسا و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

با آرامش ذهن به ثروت برسید

نسخه الکترونیک کتاب با آرامش ذهن به ثروت برسید به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

این کتاب به دنیای در حال تحول نگاه می‌کند. اما وقتی درباره مردن حرف می‌زنم به نیروهایی اشاره دارم که همیشه مردم را به جلو برده‌اند و همیشه این کار را خواهند کرد. هنوز شاهد آنیم که اگر درآمد کافی نداشته باشیم زندگی‌مان از رونقی برخوردار نخواهد بود. از این رو به افزایش درآمد فکر می‌کنیم. و در کنار موفقیت‌های پولی می‌خواهیم رها از ترس، تنش‌های عصبی، بیماری، نگرانی و ناخشنودی باشیم. به عبارت دیگر، علاوه بر موفقیت مالی به دنبال آرامش ذهن هستیم تا زندگی‌مان کامل شود و به کمال برسیم. درحالی‌که این کتاب می‌تواند به شما برای دستیابی به ثروت کلان کمک کند، می‌تواند در ضمن سببی باشد که در شرایط تنعم و فراوانی به آرامش ذهن برسید.
همان‌طور که متوجه خواهید شد وقتی درباره آرامش ذهن حرف می‌زنیم، اشاره‌امان به چیزی بیشتر از احساس آرامش در حالت استراحت است. آرامش ذهن، همزمان پویایی دارد. به عبارت دیگر آرامشی است که پویایی زندگی شما را سبب می‌گردد. می‌توان گفت که این آرامش ثروتی است که بدون آن نمی‌توانید ثروتمند باشید.

دانلود کتاب با آرامش ذهن به ثروت برسید در فیدیبو

۲۷،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۷،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

ناپلئون (ناپولیون) هیل. شنیدن سرگذشت خود نویسنده (البته نسخه واقعی؛نه چیزی که خودش الکی نوشته) کاملا شنیدنی (خوندنی) هست. به پادکست چنل‌بی مراجعه کنید. عالیه واقعا. که افرادی مثل این جناب هیل و پیروهاش (مثل برایان ترسی و ...) رو بهتر بشناسیم. 😄😄😄
در 9 ماه پیش توسط MorteZah
کتاب خوبیست ممنون
در 1 سال پیش توسط علی زیدی
کتاب بسیار خوبیست که در بعضی سایت ها رایگان عرضه میشود
در 2 سال پیش توسط حسین مظفری فرد
این کتابی ک الان مثلا جزو طرح تخفیفاتون قرار دادید قیمتش با قبل هیچ تغییری نکرده!!!!
در 2 سال پیش توسط محمدرضا
لطفا این کتاب رو جزو تخفیفای شبانتون قرار بدین
در 2 سال پیش توسط محمدرضا