فیدیبو نماینده قانونی انتشارات درسا و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

انسان در جستجوی معنی

نسخه الکترونیک کتاب انسان در جستجوی معنی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
انسان در جستجوی معنی

در این کتاب، دکتر فرانکل تجربه‌ای را که منجر به کشف «لوگوتراپی» شد توضیح می‌دهد. وی مدت زیادی در اردوگاه کاراجباری اسیر بود، که تنها وجود برهنه‌اش برای او باقی ماند و بس. پدر، مادر، برادر و همسرش یا در اردوگاه‌ها جان سپردند و یا به کوره‌های آدم‌سوزی سپرده شدند. خواهرش تنها بازمانده‌ی این خانواده بود که از اردوگاههای کار اجباری جان سالم بدر برد. او چگونه زندگی را قابل زیستن می‌دانست؟ درحالی‌که همه‌ی اموالش را از دست داده بود؛ همه‌ی ارزش‌هایش نادیده گرفته شده بود، از گرسنگی و سرما و بیرحمی رنج می‌برد و هر لحظه در انتظار مرگ بود. او به راستی چگونه زنده ماند؟ پیام چنین روانکاوی که شخصا با چنان شرایط خوفناکی رویاروی بوده است، شنیدن دارد. اگر کسی بتواند به شرایط انسانی ما عاقلانه و با دلسوزی بنگرد؛ این شخص بی‌تردید باید دکتر فرانکل باشد. واژه‌هایی که از قلب دکتر فرانکل برمی‌خیزد، بر دل می‌نشیند. چون بر تجربه‌های بسیار ژرف استوار است. صادقانه و ژرفتر از آن است که انسان کوچکترین رنگی از فریب در آن ببیند. پیام‌های او والا و ارزنده است. و کارهایش به خاطر موقعیت کنونی او در دانشکده طب دانشگاه وین، و به علت آوازه کلنیک‌های «لوگوتراپی» که امروزه در بسیاری از سرزمین‌ها با الگوبرداری از پلی‌کلنیک معروف عصب‌شناسی او در وین آغاز به کار
می‌کند، شهرت جهانی دارد.


  • دسته بندی:
  • ناشر: انتشارات درسا - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.08 مگابایت - تعداد صفحات : ۲۵۵ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب انسان در جستجوی معنی در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب انسان در جستجوی معنی

به نظر من هم کتاب فوق العاده ایه و ارزش خوندن داره
در 6 روز پیش توسط
کاملا با دوستانی که میگن ترجمه کتاب بسیار ضعیف و غیرقابل فهم هست موافقم. من خودم نتونستم کتاب رو تموم کنم اینقدر پیچیده بود. جدیدا مجله خلاقیت توی صفحه اینستاگرامش نسخه ی ترجمه شده ی جدیدی گذاشته با ترجمه ی امیر لاهوتی. شاید اون بتونه مشکلمون رو حل کنه. اگر کسی اونو خونده لطفا اطلاع بده که بخونیمش.
در 2 هفته پیش توسط
غم و ترس عمیق پشت کتاب به راحتی قابل لمس و درس های زیادی داره
در 2 هفته پیش توسط
هر زمان از زندگی نا امید شدید پیشنهاد میکنم این کتاب رو عمیقانه بخوانید ، بعد متوجه خواهید شد که چقدر چیزهای ارزشمند در زندگی دارید که فراموشش کردید.کتاب درد و رنج یهودیانی است که در کوره ها میسوزند و به ما می آموزند که درد و رنج ما در مقابل آنها ، ناچیز و قابل حل است.
در 4 هفته پیش توسط
خیلی کتاب خوبیه و از همون جملات و بخشهای اولش آدمو جذب میکنه و آدمو مجبود میکنه ک ب فکر فرو بره
در 1 ماه پیش توسط