فیدیبو نماینده قانونی نشر دنیای نو و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

خانه خاموش

نسخه الکترونیک کتاب خانه خاموش به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
خانه خاموش

کتاب «خانه خاموش» نوشته اورهان پاموک (-۱۹۵۲) نویسنده ترک و برگزیده جایزه نوبل در سال ۲۰۰۶ است. او تنها نویسنده ترک است که تا کنون موفق به دریافت جایزه نوبل شده است.
این کتاب را می‌توان به نوعی زندگینامه پاموک دانست. او در این کتاب
نکته جالبی که در این کتاب دیده می‌شود، روش متفاوت روایت داستان است؛ هر فصل را یکی از شخصیت‌ها از دید خودش تعریف می‌کند. این روایت‌ها، داستان ِ دردهایی است که هر فرد در زندگی دارد؛ هر راوی چیزهایی برای پنهان کردن از بقیه دارد.

پاموک با این شیوه‌ روایی، به‌جای آن‌که کل داستان را از دید یک‌نفر ببیند و بیان کند، مجموعه‌ای از انسان‌های متفاوت را وارد قضیه کرده است. روایت کنندگان ِ هر فصل، نظرات واقعی‌شان را نسبت به بقیه بی‌پرده بیان می‌کنند؛ مثلا حسن پدرش را «بلیط فروش ِ چلاق» و عمویش را «کوتوله» خطاب می‌کند. هر راوی از فرصتی که نویسنده در اختیارش قرار داده استفاده می‌کند و آمال و آرزوهای نهان‌اش را با خواننده درمیان می‌گذارد.


  • دسته بندی:
  • ناشر: نشر دنیای نو - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 2.83 مگابایت - تعداد صفحات : ۴۵۶ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب خانه خاموش در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب خانه خاموش

ترجمه اش اصلا خوب و روان نیست.
در 4 ماه پیش توسط
متأسفانه نتونستم تمومش کنم ، کسل کننده بود ، ترجمه عااااالی
در 4 ماه پیش توسط
یکی از بهترین رمانهاییه که خوندم. شیوه روایی کاملا جدیدی داره، ۵ راوی داره که ۴ مرد و یک پیرزن هستند. تا تقریبا گذشت یک سوم داستان ارتباط برقرار کردن با داستان سخته به خاطر اینکه پنج راوی داره که هر کدوم از زمانهای متفاوت و از دید خودشون روایت می کنند ولی بعدش روایتها تلاقی پیدا می کنند و از اونجا به بعد بسیار شیرین میشه. شخصا فکر می کنم اگر یکی از راویان یک زن جوان داستان بود عالی تر میشد. داستان تو را غرق در خیال راویان و خودت می کنه. در کل حرف نداره
در 5 ماه پیش توسط
کتاب مطالب مختلفی رو مطرح میکنه ولی متاسفانه من هیچ جذابیتی در اون ندیدم. شاید تفاوت فرهنگ متن رو برای من نامأنوس کرده بود. شاید به همین دلیل هست که اکثر افرادی که نظر گذاشتن کتاب رو نخوندن.
در 9 ماه پیش توسط
کتاب خسته کننده ای بود. واگویه زیاد داشت و وجود شش راوی که هر کدوم روایت مجزایی رو عنوان می کردن،باعث شده بود داستان انسجامی نداشته باشه و به نتیجه خاصی هم نرسه.
در 10 ماه پیش توسط