کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نشر دنیای نو و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کیمیاگر

نسخه الکترونیک کتاب کیمیاگر به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :


کیمیاگر کتابی را که از یک همسفر گرفته بود، در دست داشت کتاب جلد نداشت. امّا او نام نویسنده را در صفحه‌ی اول آن یافت: اُسکاروایلد... و کتاب را ورق زد، تا به‌داستان نرگس رسید. کیمیاگر افسانه‌ی نرگس را بدین گونه شنیده بود که جوان زیبارویی هرروز به‌ساحل دریاچه می‌رفت و در آئینه‌ی آب‌ها خم می‌شد تا چهره‌ی زیبای خود را تماشا کند. و آن چنان مفتون زیبایی خود شده بود، که یک روز وقتی می‌خواست صورت خود را در آب دریاچه ببیند، پایش لغزید و در آب افتاد و غرق شد. و در آن جا که او به‌آب افتاده بود، گلی روئید که آن را نرگس نام نهادند.
و این، پایان داستان بود. ..

دانلود کتاب کیمیاگر در فیدیبو

۲۷،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۷،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

کتاب خوبی هست اما برای رده سنی خودش، به نظرم برای بزرگسال‌ها یکم اغراق درش زیاد هست و با شرایط دنیای واقعی متفاوته. اما برای نوجوان‌ها کتاب خیلی خوبی میتونه باشه.
در 3 هفته پیش توسط Foad Adeli
یک داستان کوتاه، دلچسب و لطیف.
در 1 ماه پیش توسط یاشا مکی نژاد
یک کتاب بی نظیر و فهم پذیر برای تمام افراد که در عین سادگی برای تمام گروه های سنی پیامی به همراه دارد . داستانی برگرفته از دل داستانهای مثنوی . بی شک این اثر زیباترین اثر نویسنده است.
در 1 ماه پیش توسط mna...lan
به نظر من قبل از خواندن کتاب های کوییلو مقاله زیر را بخوانید خیلی کمک میکنه http://rasekhoon.net/article/show/۱۸۴۵۶۹/%D۸%AF%D۸%B۱%D۸%A۸%D۸%A۷%D۸%B۱%D۹%۸۷-%D۹%BE%D۸%A۷%D۸%A۶%D۹%۸۸%D۹%۸۴%D۹%۸۸-%DA%A۹%D۹%۸۸%D۸%A۶%DB%۸C%D۹%۸۴%D۹%۸۸-(۱)/
در 2 ماه پیش توسط far...181
عالی
در 4 ماه پیش توسط ali...378