دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
کتاب قانون جذب رفاه و سلامتی مبانی آموزشهای آبراهام

کتاب قانون جذب رفاه و سلامتی مبانی آموزشهای آبراهام

نسخه الکترونیک کتاب قانون جذب رفاه و سلامتی مبانی آموزشهای آبراهام به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف salam این کتاب را در اولین خریدتان با «۹۰٪ تخفیف» بخرید!

نقد و بررسی کتاب قانون جذب رفاه و سلامتی مبانی آموزشهای آبراهام

بزرگ‌ترین راز زندگی انسان، قانون جذب است که طبق آن هر چیزی مشابه خودش را جذب می‌کند. این قانون یعنی شما در زندگی‌تان، تجربیات و شرایطی را جذب می‌کنید که شبیه افکار و خواسته‌های ذهنی‌تان است، یعنی شما آنچه را که مدام در فکر می‌پرورانید به‌زودی دریافت می‌کنید. «استر هیکز» و «جری هيكز» از طریق این قانون قدرتمند، در کتاب «قانون جذب رفاه و سلامتی» شما را راهنمایی می‌کنند که چگونه افکار فعلیتان را دقیقاً به آن چیزی که می‌خواهید تبدیل کنید.

درباره کتاب قانون جذب رفاه و سلامتی

کتاب «قانون جذب رفاه و سلامتی» نوشته‌ی «استر هیکز» و «جری هيكز» در سال 2006 منتشر شد که درباره‌ی تأثیر قانون نيرومند جذب بر رفاه مادي و سلامت جسماني صحبت می‌کند. این کتاب طی چهارفصل مسیر ما به‌سوی تجربه‌های آبراهام، قانون جذب، دانش آفرینش عمدی و هنر پذیرش به نگارش درآمده است و بر این باور است که قانون جذب نیرومندترین قانون در کائنات است و می‌توان به کمک آن به هر چیز ناممکنی دست یافت. این کتاب درباره‌ی چگونگی عملکرد و تأثیر قانون جذب صحبت می‌کند و معتقد است که اگر ما به‌خوبی فکر کنیم خوبی به سمتمان می‌آید و بالعکس زیرا قانون جذب به افکار ما واکنش نشان می‌دهد.

«استر هیکز» و «جری هيكز» در این کتاب از قدرت مغناطیسی افکار انسان صحبت و مثال‌های واقعی از تجربیات افراد بیان می‌کنند. آن‌ها انسان را فارغ از جسم مادی‌اش در نظر دارند و به بخش غیرمادی انسان می‌پردازند. این دو نویسنده از قابلیت ارتعاشی افکار صحبت می‌کنند و تحقق آرزوها و اهداف همراه قانون جذب را امری شدنی می‎دانند. آن‌ها در کتاب «قانون جذب رفاه و سلامتی» جامع و کامل درباره‌ی چگونگی به کار بردن این قانون توضیح داده‌اند و تمرین‌های کاربردی و اصولی هم ذکر کرده‌اند. آن‌ دو این اثر را به این دلیل به نگارش درآورده‌اند که قوانین کائنات و روندهای طبیعی که به‌طور دقیق و مشخص سبب شناخت حالت طبیعی و سلامتی می‌شوند را آموزش ‎‌دهند.

«استر هیکز» و «جری هيكز» نویسندگان کتاب «قانون جذب رفاه و سلامتی» از نویسندگان کتاب‌های خودشناسی و موفقیت هستند که تا امروز بیش از چند اثر با هم به نگارش درآورده‌اند. برخی از آثار این دو به فارسی ترجمه شده‌اند که عبارت‌اند «از خدا بخواه او می‌دهد» و «بازی برنده‌ها، برنده‌ها برد می‌خواهند و بازنده‌ها نباختن».

ترجمه کتاب قانون جذب رفاه و سلامتی به زبان فارسی

کتاب «قانون جذب رفاه و سلامتی» نوشته‌ی «استر هیکز» و «جری هيكز» را انتشارات جاوید با ترجمه‌ی «ارغوان جولانی» در سال 1388 منتشر کرده است که در همین صفحه از فیدیبو برای خرید و دانلود موجود است. این کتاب مناسب افرادی است که به دنبال راه ‌و روشی برای بهره‌ بردن از انرژی‌های درونی‌شان هستند.

در بخشی از کتاب قانون جذب رفاه و سلامتی می‌خوانیم

به دلیل قدرت قانون جذب، هرچه می‌دهید - به دلیل ارائه‌ی ارتعاش - پس می‌گیرید... قانون جذب به‌درستی و هميشه همه‌چیز را طبقه‌بندی می‌کند و ماحصل فکر هر کس را به او بازمی‌گرداند. بنابراین وقتی فکر سلامتی در سر دارید.، معادل آن به شما بازمی‌گردد. هنگامی که فکر نفرت در سر شماست، قانون جذب نمی‌تواند عشق و محبت را به شما بازگرداند زیرا ضد قانون است.

مردم اغلب وقتی از دادن و گرفتن سخن می‌گویند، منظورشان هدایای عملی است. يا چیزهای مادی، اما قانون جذب به کلمات و افعال شما پاسخ نمی‌دهد. در عوض به ارتعاشی که پایه و اساس آن کلمات و کارهاست جواب می‌دهد.

گاهی کسی را می‌بینید که به چیزی نیازمند است. مثلاً پول یا غذا يا خودرو ندارد و به شما احساس اندوه دست می‌دهد. (زیرا شما به کمبود آن‌ها توجه کرده و آن را درون خود فعال نموده‌اید.) و در این موضع اندوه، شما به آن‌ها عمل پول یا غذا را ارائه می‌دهید و ارتعاشاتی که منتقل می‌کنید معمولاً به آن‌ها می‌گوید، این کار را برایتان کردم زیرا دیدم نمی‌توانید این کار را برای خود بکنید. ارتعاش شما عملاً بر کمبودی که آن‌ها دارند متمرکز شده و اگرچه از طریق عمل پول یا غذا به آن‌ها داده‌اید، بخشش شما فقر آن‌ها را تشدید کرده است.

پیشنهاد ما این است وقت صرف کنید و آن‌ها را در حالی مجسم نمایید که روزگار بهتری دارند. اندیشه‌ی موفقیت و شادی آن‌ها را در ذهن خود مجسم و تکرار کنید و هنگامی که این ارتعاش بر شما غالب شد، به هر عملی که فکر می‌کنید خوب است، اقدام نمایید. در این مورد به دلیل ارتعاشات غالب وجودتان، و به دلیل آن‌که آن‌ها را در مرکز توجه قرار داده‌اید، ارتعاشاتی همسان از آن‌ها دریافت می‌کنید که شما را هم به رفاه می‌رساند. به‌عبارت‌دیگر روحیه‌ی آن‌ها را بالا می‌برید. به آن‌ها کمک می‌کنید ارتعاشاتی پیدا کنند که با آرزوی آن‌ها برای رفاه همسان است و جای ارتعاشات فعلی آن‌ها را می‌گیرد. در دیدگاه ما، این تنها موردی از بخشایش است که ارزش دارد.

بنابراین سؤال این نیست، «کدام‌یک ارجحیت دارد، دادن یا گرفتن؟» سؤال این است «کدام‌یک ارجحیت دارد، تمرکز بر آنچه خواسته شده یا بر آنچه ناخواسته است؟»، کدام برتر است، «بالا بردن روحیه‌ی دیگری با اعتقاد داشتن به موفقیت او؟» یا «با یادآوری این که در کدام موقعیت هستند احساس ناامیدی آن‌ها را بیشتر کنیم؟»، کدام‌یک برتر است، «در اتصال بودن باوجود درونی و بعد دست به عمل زدن یا در اتصال نبودن و عمل کردن؟»، کدام‌یک برتر است «بر موفقیت کسی افزودن یا افزودن بر شکست او؟»

مشخصات کتاب قانون جذب رفاه و سلامتی مبانی آموزشهای آبراهام

 • ناشر انتشارات جویا
 • قیمت نسخه چاپی قیمت نسخه چاپی ۲۲,۵۰۰ تومان
 • تاریخ نشر ۱۳۹۲/۰۲/۱۵
 • زبان فارسی
 • حجم فایل 1.05 مگابایت
 • تعداد صفحات ۲۱۹ صفحه
 • شابک

نظرات کاربران درباره کتاب قانون جذب رفاه و سلامتی مبانی آموزشهای آبراهام

۱۰۰۰ بار هم بخونم بازم کافی نیست. تصمیم دارم تا آخر عمرم همیشه از همین دست کتاب ها بخونم. فوق العادس اصلا قابل توصیف نیست که چقدر زندگیم رو عوض کردم با آموزه های این کتاب. مرسی از شما
در ۴ سال پیش توسط مسعود بالغی ( | )
به نظر من کسانی که به این کتابا علاقه مندن بجای خوندن مثلا ۱۰۰ جلد کتاب ، چند جلد از کتابایی مثل این رو ۱۰۰ بار بخونن .با هر بار خوندن به سطح عمیق تری از آگاهی می رسیم . (کتابای خیلی از نویسنده ها در این حوضه یا تکرار مکررات هست یا گفتن بدیهیات یا فقط انگیزشی که دستاوردی نداره و یا خیلی ها شون راه رو گم کردن و فقط تکنیک های مسکن مانند دادن ) برای کسایی که علاقه ای ندارن ، حداقل خوندن این کتاب خالی از لطف نیست البته حتما بیش تر از یکبار و باز هم البته بدون پیش داوری و با ظرف خالی. اونقدر کتابها و نظرات در این حوضه زیاد شده که خیلی از افرادی که از این کتابا زده شدن وقتی به کتاب پرقدرت و واقعا تعییر دهنده ای مثل این میرسن با ذهنی پر و احساسی نه چندان خوب باهاش برخورد می کنن . من با توضیح قضیه" صبر "در این کتاب کمی مسئله دارم البته باید چند بار دیگه بخونمش . خداوند در قرآن فرموده که آسمانها و زمین را مسخر انسان کرده . حالا این سوال پیش میاد که جسم مادی ما و یا حتی ذهن ما میتونه این دنیا رو تحت تسخیر دربیاره یا منظور چیزی بزرگتر و ارزشمند تر هست؟ تاکید این کتاب هم درک این مسئله هست . خداوند در قرآن فرموده که سنت ها و قوانینی داره که تغییر ناپذیر و تحویل ناپذیرن . یعنی شانسی در این دنیا نیست . مراد این کتاب هم به نظر من تا حد زیادی رسوندن این مطلبه که این دنیا داره بر اساس قوانینی متقن اداره میشه و ما برای در دست گرفتن زندگیمون باید اونها رو بشناسیم که کتاب قرآن بهترین مرجع همه انسانها تو این زمینه هست شک نکنید .
در ۴ سال پیش توسط محمد ک ( | )
بعد از قرآن و نهج البلاغه میشه گفت این کتاب بهترین کتاب دنیاست،ساز و کار هستی رو خیلی عالی توضیح داده،اگه تا آخر عمر همین یه کتاب رو بخونین کافیه
در ۴ سال پیش توسط meh...had ( | )
وای عالیه کتابش.واقعا از صد تا سمینار رفتن و کتابخوندن بهتره. کاملترین و قابل فهمترین کتابی بود که توی این زمینهخوندم
در ۴ سال پیش توسط mar...yan ( | )
این کتاب شاهکاره برای اینکه راهی پیدا کنید که اندیشه هاتون رو از منفی و تلخی در بیارید . استر و جری هیکز جواب خیلی هارو که وقتی خیلی حالمون بده نمیتونیم بگیم خیلی خوبیم رو تو کتاب هاشون دادن. اما واقعا سر کتابهای استر و جری هیکز من از دست مترجم هاش شاکی ام من از هر جلدش الان دوسه تا دارم چون هی اسامی و عوض کردن!!! بابا اسم کتاب همونه که انگلیسیشه انقدر عوضش نکنید!!! این کتاب بنامهای : واقعیت قانون جذب، همه چیز درباره قانون جذب، شروعی با قانون جذب هم ترجمه شده!!! و من دو نسخه دیگه ام ازش دارم! کتاب قانون جذب سلامتی و رفاه یک کتاب دیگه است این نیست که تازه نسخه ای که من ازش دارم اسمش قانون جذب ثروته. کتاب بخواهید بشما داده میشود سیصدتا اسم داره!!! کتاب گرداب جذبشونم ده تا اسم مختلف داره! خوب بابا این کار خیلی نامردیه!
در ۲ سال پیش توسط kim...ety ( | )
 • ۱
 • ۲
 • ۳
 • ۴
 • ۵
 • ..
 • ۸
 • ۹
 • بعدی ›
 • آخرین ››