فیدیبو نماینده قانونی نشر افکار و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

قورباغه را بخور! (۲۱ روش عالی برای پیروزی بر وسوسه پشت گوش انداختن)

نسخه الکترونیک کتاب قورباغه را بخور! (۲۱ روش عالی برای پیروزی بر وسوسه پشت گوش انداختن) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
قورباغه را بخور! (۲۱ روش عالی برای پیروزی بر وسوسه پشت گوش انداختن)

ممنون که این کتاب را برداشتید. امیدوارم ایده‌هایی که در این کتاب مطرح می‌شود به شما کمک کند، چنان که به من و هزاران تن دیگر کمک کرده است. در واقع، امیدوارم این کتاب زندگی شما را برای همیشه تغییر دهد.
هیچ گاه برای کارهایی که باید انجام دهید وقت به اندازه‌ی کافی وجود ندارد. آدم به معنای دقیق کلمه تا خرخره‌اش را کار و وظایف شخصی، برنامه‌ها، انبوهی از مجلاتی که باید بخواند و کوت کوت کتاب گرفته که قرار است به محض این که فرصتی به چنگ آورد به سراغ‌شان برود.
اما واقعیت این است که هیچ گاه چنین فرصتی به چنگ نمی‌آید. هیچ گاه تمام وظایف و کارهای محوله را تمام نخواهید کرد. هیچ گاه آن قدر وقت برای‌تان نمی‌ماند که سراغ تمام آن کتاب‌ها و مجلات بروید و به فعالیت‌هایی که در خیال می‌پرورید بپردازید.
این را هم از سر به در کنید که با کار بیش‌تر مشکلات برنامه‌ریزی زمانی خود را حل کنید. هزار فوت و فن شخصی هم برای فعال‌تر شدن بلد باشید، باز همیشه مشتی کار باقی هست که در فرصتی که در اختیار شماست نکرده باقی می‌ماند، حالا کم یا زیاد.
تنها به شرطی می‌توانید کنترل وقت و زندگی‌تان را به دست بگیرید که روش تفکر و برخوردتان با سیل بی‌پایان کارهای پیش‌روی روزمره‌تان را تغییر دهید. دامنه‌ی قدرت کنترل کارها و فعالیت‌های‌تان فقط به میزانی است که از برخی کارها دست بکشید و بیش‌ترِ وقت خود را صرف فعالیت‌هایی کنید که واقعا در زندگی شما تغییری ایجاد می‌کند.


  • دسته بندی:
  • ناشر: نشر افکار - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 0.66 مگابایت - تعداد صفحات : ۱۵۸ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب قورباغه را بخور! (۲۱ روش عالی برای پیروزی بر وسوسه پشت گوش انداختن) در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب قورباغه را بخور! (۲۱ روش عالی برای پیروزی بر وسوسه پشت گوش انداختن)

من پیشنهاد میکنم کتابای تریسی رو با ترجمه انتشارات راشین بخونین. راشین مجوز داره از تریسی برای ترجمه همه کتاباش. ترجمه ها عالی ان و دقیق و مطلبی از کتاب اصلی رو توی ترجمه حذف نمیکنن مترجما. از هر ناشر دیگه ای کتابای تریسی رو بخرین مفت گرونه حتی ترجمه های قره چه داغی. این کتاب رو هم راشین ترجمه کرده با ویرایش جدید. تریسی دو فصل به این کتاب اضافه کرده.
در 4 هفته پیش توسط
کتاب عالی‌ایه. پیشنهاد می‌کنم بخشِ جمع‌بندی رو پرینت کنید و در جایی که هرروز ببینیدش قرار بدید تا ملکه ذهنتون بشه.
در 3 ماه پیش توسط
یکی از بهترین کتابهایی که در زمینه بازاریابی و فروش در فیدیبو خریدم و خواندم ، این کتاب است : کتاب بازاریابی و فروش نرم افزار فروشگاهی
در 6 ماه پیش توسط
پولش رو پرداخت کردم ولی دانلود نشده
در 7 ماه پیش توسط
همان کتاب قورباغه را قورت بده هستش؟!
در 9 ماه پیش توسط