فیدیبو نماینده قانونی انتشارات مبلغان و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

داستان وال مارت، روش کار قدرتمندترین شرکت دنیا و اینکه چگونه اقتصاد آمریکا را دگرگون ساخت

نسخه الکترونیک کتاب داستان وال مارت، روش کار قدرتمندترین شرکت دنیا و اینکه چگونه اقتصاد آمریکا را دگرگون ساخت به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب
داستان وال مارت، روش کار قدرتمندترین شرکت دنیا و اینکه چگونه اقتصاد آمریکا را دگرگون ساخت

کتاب داستان وال‌مارت به چگونگی تأسیس، ساختار، فلسفۀ وجودی، و تأثیر آن بر اقتصاد آمریکا و جهان می‌پردازد. این کتاب، فلسفۀ فروشگاه‌داری در آمریکا و به‌ویژه فروشگاه وال‌مارت را به‌طور همه‌جانبه بررسی می‌کند. اگر بدانیم مواد غذایی در وال‌مارت ۱۵ درصد ارزان‌تر از سایر فروشگاههاست، نود درصد مردم آمریکا درمحدودۀ ۲۵ کیلومتری یکی از این فروشگاهها زندگی یا کار می‌کند و هر هفته بیش از یکصدمیلیون نفر از این فروشگاهها خرید می‌کنند، به حجم عملیات بازاریابی و فروش این شرکت بیشتر پی می‌بریم؛ فروش وال‌مارت در سال ۲۰۰۶ به بیش از ۳۲۰ میلیارد دلار رسید.
داستان وال‌مارت، داستان تأثیر اقتصادی بزرگ‌ترین شرکت دنیا بر اقتصاد آمریکا و جهان و حتی داستان تأثیر وال‌مارت بر تغییر و دگرگونی اجتماعی در جامعۀ آمریکاست. مطالب این کتاب به‌عنوان نخستین کتابی که ابعاد و زوایای پنهان و آشکار کسب و کار بزرگ‌ترین فروشگاه زنجیره‌ای جهان را روشن می‌سازد، می‌تواند برای مدیران کشور، صاحبان صنایع و تجارت، استادان و دانشجویان دانشگاهها بسیار جذاب، خواندنی و آموختنی باشد.


  • دسته بندی:
  • ناشر: انتشارات مبلغان - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 2.66 مگابایت - تعداد صفحات : ۲۳۹ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب داستان وال مارت، روش کار قدرتمندترین شرکت دنیا و اینکه چگونه اقتصاد آمریکا را دگرگون ساخت در فیدیبو

۲۸،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۸،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۲،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب داستان وال مارت، روش کار قدرتمندترین شرکت دنیا و اینکه چگونه اقتصاد آمریکا را دگرگون ساخت

کتاب بسیار گنگ و نا مفهومی است و خواننده نمیتواند بفهمد که در آخر به کجا خواهد رسید در واقع نویسنده یک سری روزمرگی مربوط به والمارت را بیان کرده و از چندین شخصیت در کتاب استفاده کرده که اصلا پرداخته نشده و خواننده هیچ ارتباطی با آن برقرار نمی کند. به نظر میرسد که یک تایپیست کنار یکی از نفرات ارشد والمارت نشسته و هرچه او گفته تایپ کرده و بعد چاپ کرده اند. به طور کلی به سختی می توان دوام آورد و کتاب را تا انتها خواند
در 3 سال پیش توسط