کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی انتشارات بهمن‌برنا و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

حقایقی درباره تجاوز جنسی

نسخه الکترونیک کتاب حقایقی درباره تجاوز جنسی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

کتاب حاضر که مخاطبان آن بیشتر نوجوانان و جوانانند، درصدد است تا به زبانی ساده، به تعریف و طبقه‌بندی انواع تجاوز پرداخته و برای هر مورد راه‌هایی را برای پیشگیری ارائه دهد، تا بدین وسیله فضایی امن‌تر در خانواده‌، مدارس، سازمان‌ها وکل جامعه ایجاد گردد.
از آنجاییکه خلاء وجود چنین کتابی در ایران احساس می‌شد، تصمیم به ترجمه این کتاب گرفته شد. کتاب حاضر برمبنای آمارهای کشور آمریکا و تعاریف قانونی آن کشور از مسأله تجاوز نگاشته شده و حاوی نکات بسیار مفید وسودمندی در مورد ابعاد مختلف این مسأله و راهکارهای جلوگیری از آن است. برخی اشکال تجاوز و تعاریف قانونی که در این کتاب آمده با فرهنگ اسلامی و حقوقی ایران سازگاری ندارد، ولی گذشته از این موارد، سایر موضوعات مطرح شده دارای نکات جالب توجهی برای افراد جامعه و پژوهشگران می‌باشد.
با مطالعه این کتاب می‌توان پی برد که اقداماتی صورت پذیرفته که منجر به کاهش چشمگیر آمار تجاوز در آمریکا شده و این موضوع را از هاله ابهام وسربستگی خارج نموده است. اقدامات صورت گرفته در ایالات متحده می‌تواند سرمشقی برای جامعه ما باشد تا متخصصان، مشاوران و پژوهشگران بتوانند این اقدامات را با توجه به شرایط خاص عقیدتی، فرهنگی و ارزشی ایران بومی کرده و خود محتوا و راهکارهای تازه‌ای را که با شرایط جامعه ایران منطبق باشد، بر آن بیفزایند.

دانلود کتاب حقایقی درباره تجاوز جنسی در فیدیبو

۲۷،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۷،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

این کتاب میتواند ازراه گشا خوبی باشد تا مردم از خودشان وجامعه در برابر تجاوز جنسی اگاهی بیشتری پیدا کنند
در 1 سال پیش توسط علی مونده نت