کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی نشر پارو و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

مثل یک مرد فکر کن، مثل یک زن رفتار کن

نسخه الکترونیک کتاب مثل یک مرد فکر کن، مثل یک زن رفتار کن به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :


کتاب پرفروش نیویورک تایمز
«مثل یک مرد فکر کن، مثل یک زن رفتار کن» کتاب تمرینی است برای شما. یادتان می‌آید چند سال پیش، تیم پاتریوت انگلیس به خاطر تقلب چگونه متهم شد؟ گروه ناظر متوجه شدند این تیم به طور مخفیانه، نوارهای ویدیویی تمرین تیم رقیب را به دست آورده و با دیدن آن، به تمامی نقط ضعف و قوت تیم رقیب پی برده بودند. البته این روش کثیفی برای رسیدن به پیروزی بود، اما این تیم توانست تمامی بازی‌ها را ببرد.
این دقیقا همان مطلبی است که در کتاب مثل یک مرد فکر کن، مثل یک زن رفتار کن به دنبال آن هستیم. اگر در آغاز یک رابطه هستید، این کتاب مناسب حال شماست. اگر ازدواج کرده‌اید و می‌خواهید کنترل اوضاع را دوباره به دست آورید و پایه‌های زندگی‌تان را مستحکم کنید، این کتاب مناسب حال شماست. اگر فریب خورده‌اید و به دنبال راهی برای یافتن اصول و قوانین هستید، این کتاب مناسب حال شماست.

دانلود کتاب مثل یک مرد فکر کن، مثل یک زن رفتار کن در فیدیبو

۲۷،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۷،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

کتاب خوبی بود و نکته های خوبی در بعضی بخش هاش داشت که مفیده مثل بخش پسر مامان یا بخش پنج پرسش... مهم تر این که وظیفه ی خانم ها نیست که دست تو جیب کن و خرج زندگی رو بدن.
در 6 روز پیش توسط zei...d64
دوستانی که آیفون دارن میشه راهنمایی کنید چه جور میشه رفت فصل بعد؟من فقط ٢٢صفحه ی اول برام میاد:(
در 4 هفته پیش توسط bah...314
از کتاب خیلى خوشم اومد، تازه متوجه شدم چقدر در ارتباط با مردها ضعف و اشکال دارم
در 2 ماه پیش توسط sah...nix
از نمونه خیلی خوشم آمد اما متاسفانه تهیش برام سخت چکار باید کنم
در 2 ماه پیش توسط maryam ranjbar
دوستان کتابی هست برعکس این باشه؟! ادیت: اولش دیدم به این کتاب خیلی منفی بود (فک کردم مثه بقیه کتابا هی میخواد بگه همه مردا خیانتکارن و ...) اما نمونه اشو که خوندم به نظر میومد ارزشش رو داشته باشه. پ.ن: من همچنان دنبال کتابی هستم که شبیه این کتاب ولی در مورد خانوما باشه.
در 2 ماه پیش توسط dar...ver