Loading

چند لحظه ...
کتاب سوءقصد به ذات همایونی

کتاب سوءقصد به ذات همایونی

نسخه الکترونیک کتاب سوءقصد به ذات همایونی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۳,۶۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب سوءقصد به ذات همایونی

دستی را روی پیشانی خود احساس کرد. خنکی آن دلچسب بود. از ورای تاریکی آن راهروهای پیچاپیچ بازگشت. حالا در حیاط بود و نور مایل خورشید پاییزی همه چیز را درخشان کرده بود. در این دهلیزها چرخیده بود اما می ترسید تا انتهایش رود. نمی دانست چه چیز در انتظار اوست، سیاهی بود، ظلمات قیرگونه و چیزی که نمی خواست نامش را بر زبان آورد... مرگ... از پدر ژوزف خواست برایش کتاب بخواند. همان قطعه دوست داشتنی، مرگ پرنس آندره... رازی در این قطعه بود که بر همگان آشکار نبود.

ادامه...

مشخصات کتاب سوءقصد به ذات همایونی

بخشی از کتاب سوءقصد به ذات همایونی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره

ما با رمانی تاریخی و شگرف مواجه هستیم که پایانش را می دانیم. تاریخ به ما میگوید ماجرای ترور محمدعلی شاه ناکام میماند. شاید هم تروری ساختگی است تا دستاویزی تاریخ پسند به دست شاه بیفتد برای سرکوب مخالفان. پس فرجام تاریخی این سوقصد چیزی نیست که مورد سواستفاده نویسنده قرار بگیرد. آری. چه بسا که نویسنده ناشی همین کار را بکند. اما رضا جولایی خیال خودش و خیال مخاطب را راحت میکند. ماجرای رمان و سرانجام آن در همان فصل اول فاش می‌شود، سوقصد ناکام می‌ماند، بنابراین پرسش مخاطب در قدم اول از اینکه "بعد چه می‌شود" به "چطور این‌چنین می‌شود" ارتقا پیدا می‌کند. و در قدم دوم چنان غرق جذابیت قصه زندگی آدم‌ها میشود که اساسا مرگ و زندگی شاه تبدیل به امری فرعی میشود. شخصیت هایی که در عین تضاد رفتاری یک چیز آنها را گرد هم آورده است. آزادی خواهی و رهایی از ظلم. این تضادهای شخصیتی و رفتاری به آدم های داستان عمق می‌دهد و تمایزشان بهتر دیده می‌شود. وجود کشیش و خداباور میان جوانان کمونیست که هنوز رفاقت دوران دانشجویی‌شان پابرجاست، فقر و فلاکت حسین در تقابل با حیدر و عباس فرزندان پزشک یا عاشق پیشگی زینال و وظیفه ‌شناسی و مقدم داشتن آن توسط عباس عذاب وجدان کریم از قتل پیرزنی در کودکی و خونسردی حسین‌خان >>> خواندن این کتاب پرقصه و جذاب را به داستان خوان های حرفه ای پیشنهاد میکنم.
در ۲ ماه پیش توسط احمد مدقق ( | )
داستانی ضعیف با تصویرپردازی و توصیف های ضعیف تر...توصیه نمیشه
در ۱ ماه پیش توسط فیروزه برجیان ( | )