کتاب‌خوان فیدیبوک
فیدیبو نماینده قانونی آگه و بیش از ۵۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

اگر شبی از شب‌‌های زمستان مسافری

نسخه الکترونیک کتاب اگر شبی از شب‌‌های زمستان مسافری به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب :

مجموعه ۱۰ داستان نیمه تمام از ایتالو کالوینو، که جایزه ادبی «فل رینلی» را دریافت کرده است. این کتاب به تعبیر نویسنده‌اش زاده «اشتیاق به خواندن» است، تجربه‌گرایی نو و منحصر بفردی از کالوینو در فرم و ساختارِ روایت که می تواند هر خواننده‌ای را مجذوب کند.
کتاب شامل ۱۰ سرآغاز است و هر کدام از این سرفصل‌ها یک عنوان دارد؛ مثلا «با دور شدن از مالبورک» یا «خمیده بر لبه ساحلی پرتگاه»، که در واقع هر کدام داستانی جدید است. هر یک از این داستان‌ها چند صفحه ادامه پیدا می‌کند و بعد نیمه رها می‌شود، ولی این خاصیت نوعی فرم بدیع به داستان بخشیده‌ است و به عبارتی داستان را ساخته است؛ روایتی در روایتی دیگر خلق شده و همه در یک روایت اصلی قرار گرفته است.
داستانها در ژانر‌های مختلفی نوشته شده‌اند؛ عاشقانه، پلیسی، درام و غیره.
شروع داستان‌ها نیز جالب و متفاوت است:‌ «تو داری شروع به خواندن داستانِ جدید ایتالو کالوینو، اگر شبی از شب‌های زمستان مسافری، می‌کنی. آرام بگیر! حواست را جمع کن. تمام افکار دیگر را از سر دور کن. بگذار دنیایی که تو را احاطه کرده است در پس ابر نهان شود. از آن سو مثل همیشه تلویزیون روشن است، پس بهتر است در را ببندی. فورا به همه بگو: نه، نمی خواهم تلویزیون تماشا کنم! اگر صدایت را نمی شنوند، بلندتر بگو.»
و به این شکل نویسنده در همان اول کتاب شروع به صحبت با خواننده‌اش می‌کند.

دانلود کتاب اگر شبی از شب‌‌های زمستان مسافری در فیدیبو

۲۷،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۷،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۱،۵۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۵۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران

نمونه کتاب باید بخشی از داستان باشه، برای آشنا شدن با سبک و قلم نویسنده یا مترجم.که متاسفانه بیشتر نمونه های فیدیبو اینجوری نیست و دید مناسبی به مخاطب نمیده.
در 11 ماه پیش توسط نیلوفر
داستان مرد مسافری که وارد ایستگاه قطار با یک چمدان می شود و چمدانش با مرد دیگری جابه جا میشود و نویسنده با خواننده صحبت میکنه، اگر کتابهای دیگه نویسنده رو دوست داشته باشید از این کتاب خوشتون می آید ولی من دوست نداشتم.
در 1 سال پیش توسط معصومه کرمی
یا اکثر پیغمبرا...این هرجا میخواد آدمو میبره...
در 1 سال پیش توسط r d
کتاب بسیار گیرا و عجیبی بود. واقعا از خوندنش لذت بردم. کیفیت ترجمه هم بسیار بالا بود.
در 1 سال پیش توسط علی مراد
عالیه
در 2 سال پیش توسط زهرا کیانی